Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 17 czerwca 2025 16:18
Reklama

Kuba Wojewódzki stanie przed sądem. Przez jedno zdjęcie

Nazywany „królem TVN-u” showman ma kłopoty. Dzięki działaniom społeczników będzie musiał tłumaczyć się przed sądem. A poszło o jedno zdjęcie.
Kuba Wojewódzki stanie przed sądem. Przez jedno zdjęcie
Kuba Wojewódzki

Autor: YT screen

„Celebryci w Polsce nie mogą być nadzwyczajną kastą. Obywatel który chwali się łamaniem przepisów, i to w tak rażący sposób, musi ponieść konsekwencje. Będziemy przekonywać sąd do niedawania Kubie taryfy ulgowej. Wkrótce więcej informacji o sprawie na naszych kanałach” – ogłasza stowarzyszenie Miasto Jest Nasze. I jednocześnie informuje, że sąd zajmie się Kubą Wojewódzkim.

To dziennikarz muzyczny, showman określany – także przez siebie samego – „królem TVN-u”. Znany jest też z zamiłowania do luksusu oraz drogich i szybkich samochodów. To właśnie przez nie ma teraz problemy.

Sprawa zaczęła się nieco ponad rok temu – w kwietniu 2021 roku. Wojewódzki umieścił w internecie zdjęcie czerwonego ferrari f12 tdf. Pokazał także deskę rozdzielczą auta. Na prędkościomierzu dało się zauważyć niepokojącą liczbę. Ze zdjęcia wynikało, że Wojewódzki jechał z prędkością 250 km/h.

Internauci od razu ustalili, że zdjęcie zostało wykonane w pobliżu warszawskiego lotniska im. Chopina. Wojewódzki zapewne jechał drogą S79. Tam obowiązuje limit prędkości do 110 km/h. I tak dziennikarz wpadł w kłopoty.

Sprawą zajęła się policja, ale nie do końca udało się ustalić, co się naprawdę wydarzyło i czy Wojewódzki złamał przepisy. To wyjaśni sąd, bo Miasto Jest Nasze, które złożyło zawiadomienie w tej sprawie, dopięło swego. Policja skierowała sprawę do sądu.

„Ujawniamy: Kuba Wojewódzki stanie przed sądem za jazdę 250 km/h! To dzięki naszemu zawiadomieniu rok temu. Pamiętacie, jak chwalił się tym na swoim Instagramie? Dostarczyliśmy to zdjęcie na policję i po roku mamy odpowiedź” – ogłosiło stowarzyszenie.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 24°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 13 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RodzicTreść komentarza: Super zawody, organizacja. WinKids gratulacje 👏Data dodania komentarza: 4.06.2025, 10:26Źródło komentarza: Zawody Pływackie z okazji Dnia DzieckaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie nazywa pani z numerem 27?Data dodania komentarza: 2.06.2025, 09:34Źródło komentarza: Najpiękniejsze Polki 2023 roku wybrane!Autor komentarza: Szalkiewicz.ZiW.Treść komentarza: Popieram wasz program i głosuje na Trzaskowskiego wraz żonaData dodania komentarza: 27.05.2025, 15:43Źródło komentarza: Nowe biuro Platformy Obywatelskiej w StargardzieAutor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Napisałem komentarz wiarygodna i rzetelna ZTVData dodania komentarza: 18.05.2025, 18:35Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Długo zastanawiałem się ją i czy wogóle skomentować ten tendencyjny i zmanipulowany wywiad bo; Pan redaktor posiłkując się w wywiadzie zamieszczonymi postami, które są udokumentowane licznymi fotografiami przestępczej działalności kadry parku, wraz z dokładną ich lokalizacją. Jadąc na wywiad z latwoscią, posty te zweryfikować bo opisane i sfotografowane miejsca mijał o kilka kilkadziesiąt metrów. W wywiadzie nie posłużył się nimi, wręcz wsparł Dyrektor WPN w jej łgarstwie i kłamstwach. Rodzi to podejrzenie czy było to bezinteresowne, wszak WPN ma za tego rodzaju przysługi wiele atrakcyjnego do zaoferowania. Skutek negatywny tego jest taki, że zamiast powstrzymać demolowanie lasów parkowych, proceder ten jeszcze się wzmógł wbrew ustawą sejmowym dotyczącym tej sprawy. Proponuję Panu redaktorowi 3 czesć cyklu z WPN i jego Dyrektor, uprzednio zapoznając się z kolejnymi postami pod tym samym adresem. Gdyby był problem z interpretacją zdjeć i zrozumieniem tekstu,oferuję się za przewodnika wraz z ustawodawstwem dotyczącym Ochrony Środowiska i Obszarów Chronionych.Data dodania komentarza: 18.05.2025, 16:53Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: AnMarTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za dobre słowo.Duet AnMar.To pomaga w działaniu.Data dodania komentarza: 17.05.2025, 13:16Źródło komentarza: Finał Dnia Dobrych Uczynków w Świnoujściu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama