Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 15 marca 2026 22:15
Reklama

Muzyczne spotkanie ze Stanisławą Celińską

Zapowiedzią wyjątkowych emocji jest już samo nazwisko kolejnej gwiazdy świnoujskiego festiwalu. Stanisława Celińska. to znakomita polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna o niezwykle wszechstronnym talencie, ale także zjawiskowa wokalistka.
Muzyczne spotkanie ze Stanisławą Celińską

Autor: ZTV Świnoujście

Podczas kameralnego recitalu z towarzyszeniem zespołu pod kierownictwem Macieja Muraszko publiczność usłyszała utwory z najnowszej płyty artystki, zatytułowanej „Przytul" [...] Oddaję Państwu płytę płynącą z głębi serca, z chęci pocieszenia i przytulenia każdego z Was. Wiem, jak to przytulenie jest potrzebne, ile znaczy ciepłe spojrzenie, ludzki gest. Żyjemy w czasach rozprzestrzeniającej się agresji. Tak bardzo teraz potrzebujemy miłości. Nie bójmy się okazywać jej ludziom, całemu światu. [...] stwierdziła Stanisława Celińska, mówiąc o najnowszej płycie. Koncert odbył się w trzecim dniu Markowego Festiwalu - odbył się przy nadkomplecie słuchaczy w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury, następnego dnia w sali jednej ze świnoujskich restauracji, przy zajętych do ostatniego miejsca odbyło się ponad godzinne spotkanie autorskie z piosenkarką i aktorką w jednym.

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Fred 11.08.2022 09:13
Chwała organizatorom, że zapraszają znanych artystów i teatry do Świnoujścia, ale "chłodzenie" sali teatralnej w MDK za pomocą otwartych drzwi i okien przy temperaturze powyżej 30 stopni zdaje się jak psu na budę! Każdego roku jest ten sam dylemat. Chciałbym podpowiedzieć, że wynaleziono już urządzenia pod nazwą klimatyzatory! Dziwię się, że wykonawcy w takim zaduchu występowali! Może trzeba by było na widowni posadzić na kilku występach p. Michalską lub p. Żmurkiewicza i zapytać ich o wrażenia!? Wstyd MDK! Brawa wykonawcy!

zachmurzenie duże

Temperatura: 6°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 8 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: małaTreść komentarza: mała powierzchnia pod apartamnety? http://scie24.pl/miasto/4007,basen-polnocny-w-nowej-odslonie.htm#prettyPhoto - tu można zobaczyć jaka mała :-) .. dobrze, że drogi nie można zabudować bo by ją też Basia zabudowała.Data dodania komentarza: 7.03.2026, 17:33Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: MkTreść komentarza: Grube kłamstwa są powiedziane na początku wywiadu. Piwiwarczyk i redaktor mówią ze teren mial być przeznaczony na deweloperke. To kłamstwo. stniejacym planie na funkcje mieszkaniowe miała być przeznaczona mała część terenu. Poza tym wywiad typu "lanie wody".Data dodania komentarza: 7.03.2026, 07:49Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: HkTreść komentarza: Pan całe życie naiwny. W mieście gdzie przez lata rządzili intelektualni starcy o żadnej rewolucji czy nawet ewolucji nie ma mowy. Niech Pan po tych wielu latach w końcu otworzył oczy, bo czas ucieka i szkoda pana życia. Pozdrawiam.Data dodania komentarza: 5.03.2026, 05:37Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: JaśTreść komentarza: To kawał? Dajemy 150 000 zł z naszych podatków Policom, a nie potrafimy zorganizować tramwaju do naszej latarni morskiej i fortu? Władza nasza wielka intelektualnie.Data dodania komentarza: 17.02.2026, 21:05Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - 16.02.2026Autor komentarza: ZdebTreść komentarza: Cenzura tutaj widać.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 22:51Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: obywatelTreść komentarza: czemu kauje Pan nieprzychylne komentarze wobec władzy panie wydawco. Proszę się nie baćData dodania komentarza: 11.02.2026, 18:23Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama