Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 11 lutego 2026 02:23
Reklama
Reklama

Zastępca prezydenta Świnoujścia informuje…

Niedawno prezydent Świnoujścia na konferencji prasowej, zapowiedział m.in. że jego zastępca przygotowuje informację dotyczącą dwóch tematów: Stacji Dializ i węgla dla indywidualnych odbiorców.
Zastępca prezydenta Świnoujścia informuje…

Autor: ZTV Świnoujście

Korzystając zatem z obecności Pawła Sujki zastępcy prezydenta miasta  na 70 sesji Rady Miasta Świnoujścia poprosiliśmy o wypowiedź na aktualne tematy związane z zaopatrzeniem mieszkańców  w węgiel, i  działalność stacji dializ w Świnoujściu, prowadzonej przez prywatną spółkę z Poznania.

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Wtuszak 27.11.2022 10:33
Nie ma mowy o sprawdzaniu jakości surowca przez gminę. Jakość węgla gwarantuje certyfikat. Węgiel pochodzi od sprawdzonych dostawców. Certyfikaty zostaną przekazane Gminom. Odpowiedzialność samorządów występuje już bezpośrednio po sprowadzeniu węgla do gminy żeby nie było kombinatorstwa i innych oszustw, bo to u nas w Polsce jest na porządku dziennym. Troszkę trąca mi tutaj manipulacją.

Observer 27.11.2022 11:30
Na całego to przy dostawach węgla kombinuje pisowski rząd zrzucając zaopatrzenie w węgiel mieszkańców na samorządy! A przecież każde nawet najmniejsze miasto ma wyspecjalizowaną do odbioru i handlu firmę opałową lub skład opału, zatem po kiego rząd miesza w to samorządy, które nie dysponują ani placem składowym, transportem ciężarowym, sprzętem załadowczym czy nawet odpowiednią wagą!? W Świnoujściu działa od wielu lat Węglobud zaopatrując w opał mieszkańców, teraz to samorząd organizować ma transport do Goleniowa po odbiór opału!

bezradny 25.11.2022 17:32
Panie Prezydencie, nie ma się co czaić i robić tajemnicy z odzywki czerwonej Agatki do Przewodniczącej Jabłońskiej. Kto oglądał transmisję z obrad to słyszał

Mieszkaniec Przytoru 25.11.2022 17:12
Co za cyrki z tym węglem!!! Faktycznie pisowski rząd chce pozbawić możliwości kupna węgla do domów! Slalomowe kombinacje z zakupem opału na zimę!

Wtuszak 27.11.2022 10:36
To raczej totalni robią wszystko żeby Polacy marzli. Pobudka mieszkańcu Przytoru.

Wtuszak 27.11.2022 10:40
https://www.gov.pl/web/aktywa-panstwowe/ustawa-weglowa-wchodzi-w-zycie polecam prezentację.pptx w powerpaint.Proszę poczytać a potem pisać.

słabe opady śniegu

Temperatura: 0°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 991 hPa
Wiatr: 13 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Brawo Pan Radny Jan Borowski. Mówi Pan prawdę. jest ona niewygodna dla obecnej władzy, ale tak trzeba, bo jak dobro milczy to zło zwycięża.Data dodania komentarza: 10.02.2026, 07:28Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: Całkowicie zgadzam się z P.Borowskim ,bo wskazuje realne i rzeczowe przykłady działalności samorządu i obecnej władzy miasta.P.Sujka rozpaczliwie broni zarzuty,duzo tam paplaniny z której nic nie wynika.Data dodania komentarza: 10.02.2026, 02:53Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: JanekTreść komentarza: Panowie ofert pracy w Urzędzie pracy 41 na znanym portalu pracy 35 , Świnoujście miało szkoły branżowe bo takie były zakłady pracy , stocznia , PPDiUR Odra , port , ceny szybują zarobki dołują . Ten Pan co chciałby aby start-upy weszły w miasto co mogą co najwyżej działać w hotelarstwie , ale tu nie wróżę rewolucji . Pamiętam jaka radość była z otwarcia fabryki boczku . Były już na szczęście v-ce prezydent teraz promuje szkołę i stanowiska pracy u sąsiadów za szlabanem . Serio ? to ma być przyszłość dla tego miasta?Data dodania komentarza: 3.02.2026, 21:07Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - 02.02.2026Autor komentarza: ICOTreść komentarza: Niewiarygodne , przerażające . Po prostu przepaść . Na myśl przychodzi mi wypowiedź Pana Holoubka na temat czego się boi.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 12:47Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: AlaTreść komentarza: Wstyd żadnego fajnego koncertu miasto nie przygotowałoData dodania komentarza: 20.01.2026, 18:07Źródło komentarza: Harmonogram imprez WOŚP 2026 w ŚwinoujściuAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Drogi Prezesie Spółdzielni, robi to co miasto powinno robić. Zarabianie kasy ? Skoro tak to Ciebie w oczy kole to zakasaj rękawy, napisz wnioski i zrealizuj je, pierwszy będę Ci bił brawo jak zrobisz wszystko zgdonie z wytycznymi z urzędu. Wiadomo, najłatwiej krytykować kogoś kto coś robi a samemu siedzieć i komentowaćData dodania komentarza: 29.12.2025, 21:49Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwarty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama