Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 19 marca 2026 10:34
Reklama

Rozmowy na czasie

Niedawno Szlachetna Paczka opublikowała "Raport o Biedzie" z którego wynika wiele niepokojących zapisów dotyczących codziennego życia w biedzie i ubóstwie wielu tysięcy Polaków. Bieda szczególnie doskwiera osobom starszym w wieku tzw. poprodukcyjnym, którzy pochodzą z małych miejscowości i wsi.
Rozmowy na czasie

Autor: ZTV Świnoujście

Nie brakuje osób i z dużych miast, w których anonimowo bieda dociera do nich od kilku dobrych lat. Do tego dochodzi znieczulica i obojętność która potęguje ubóstwo. Czy można przeciwdziałać biedzie? Czy akcje pomocowe i charytatywne mogą odwrócić lub zminimalizować ten stan? Niedawno radni z królewskiego miasta Krakowa podjęli śmiałą uchwałę o eliminacji i zakazie wjazdu do centrum miasta pojazdów osobowych mających 26-30 lat. czy świnoujscy radni mogliby pójść w ślady kolegów z Krakowa? Podwyżki w mieście, których lawina rozpocznie się z nowym rokiem. Czy podwyżki te muszą mieć akceptację Rady Miasta Świnoujścia? W programie Rozmowy na czasie m.in. na ww. tematy dyskutowaliśmy z radnymi RMŚ: radną Elżbietą Jabłońską przewodniczącą Rady (KO.PO) i radnym Lewicy Jarosławem Włodarczykiem. Zapraszamy!

Kliknij aby odtworzyć

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

pochmurnie

Temperatura: 11°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 2 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: IrenaTreść komentarza: Zawsze jestem pod wrazeniem,wiedzy i ewentualnych koncepcji Pana Prezesa Piwowarczyka,szkoda,ze nie sa realizowane,dlaczego?Data dodania komentarza: 17.03.2026, 13:06Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: małaTreść komentarza: mała powierzchnia pod apartamnety? http://scie24.pl/miasto/4007,basen-polnocny-w-nowej-odslonie.htm#prettyPhoto - tu można zobaczyć jaka mała :-) .. dobrze, że drogi nie można zabudować bo by ją też Basia zabudowała.Data dodania komentarza: 7.03.2026, 17:33Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: MkTreść komentarza: Grube kłamstwa są powiedziane na początku wywiadu. Piwiwarczyk i redaktor mówią ze teren mial być przeznaczony na deweloperke. To kłamstwo. stniejacym planie na funkcje mieszkaniowe miała być przeznaczona mała część terenu. Poza tym wywiad typu "lanie wody".Data dodania komentarza: 7.03.2026, 07:49Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: HkTreść komentarza: Pan całe życie naiwny. W mieście gdzie przez lata rządzili intelektualni starcy o żadnej rewolucji czy nawet ewolucji nie ma mowy. Niech Pan po tych wielu latach w końcu otworzył oczy, bo czas ucieka i szkoda pana życia. Pozdrawiam.Data dodania komentarza: 5.03.2026, 05:37Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr PiwowarczykAutor komentarza: JaśTreść komentarza: To kawał? Dajemy 150 000 zł z naszych podatków Policom, a nie potrafimy zorganizować tramwaju do naszej latarni morskiej i fortu? Władza nasza wielka intelektualnie.Data dodania komentarza: 17.02.2026, 21:05Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - 16.02.2026Autor komentarza: ZdebTreść komentarza: Cenzura tutaj widać.Data dodania komentarza: 14.02.2026, 22:51Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama