Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 10 czerwca 2026 13:54
Reklama
Reklama

Koniec drogowych perypetii?

Wykonawca inwestycji pn. „Rozbudowa ul. Grunwaldzkiej – od granicy państwa ( Garz) do skrzyżowania z ul. 11 Listopada w Świnoujściu” zawiadomił, że od wtorku, 20 grudnia 2022 r. zostanie przywrócony ruch na rozbudowywanym odcinku ulicy Grunwaldzkiej. Wykonawca wprowadza docelową organizację ruchu drogowego.
Koniec drogowych perypetii?

Autor: ZTV Świnoujście

Z uwagi na warunki pogodowe nie jest możliwe wykonanie oznakowania poziomego, które zostanie uzupełnione niezwłocznie w odpowiednich warunkach atmosferycznych. W związku z brakiem oznakowania poziomego, prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na oznakowanie pionowe. Usunięte zostaną wprowadzone dotychczas tymczasowe zmiany organizacji ruchu związane z przedmiotową inwestycją, wobec czego zlikwidowane zostanie m.in. tymczasowe mini-rondo na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzka-Karsiborska i przywrócony zostanie m.in. nakaz skręcania w prawo z ulicy Karsiborskiej w ulicę Grunwaldzką, ponownie uruchomiony zostanie stały program sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzka – 11 Listopada oraz przywrócony zostanie stały program sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada – Szkolna. Sygnalizacją świetlną objęte zostało także skrzyżowanie ulic Grunwaldzka-Nowokarsiborska.

Kliknij aby odtworzyć

Informujemy jednocześnie, że od 20 grudnia 2022 r. linie autobusowe A, B i 6 wracają na stałe trasy. Rozkłady jazdy są dostępne na stronie internetowej Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. w zakładce „Rozkład jazdy” - informacje przekazał Jarosław Jaz rzecznik prasowy prezydenta Świnoujścia.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Grzegorz 21.12.2022 21:06
Wreszcie udostępnili przejazd! Nagród dla wykonawcy pewnie nie będzie ?

kierowca 21.12.2022 20:17
Od stycznia pewnie rozpoczną się poprawki od poprawki na Grunwaldzkiej, bo ten sprint przy końcówce robót właściwy by był na zawodach biegowych! :)

Temperatura: 20°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 13 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kierowca Treść komentarza: Jak można tak traktować ludzi żeby na parking nie Można było wjechać bo Agatowska sobie bramownice wymyśliła - w końcu jakoś sukces :))))) Data dodania komentarza: 1.06.2026, 15:21 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – Jarosław Włodarczyk oraz Karolina Romańska Autor komentarza: Tadeusz Treść komentarza: Postawić bramownice najlepiej przed wjazdem do tunelu i na granicach .... problem z głowy a i przed promami - Tego by Bareja nie wymyślił. Data dodania komentarza: 25.05.2026, 22:31 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – Jarosław Włodarczyk oraz Karolina Romańska T Autor komentarza: wydawca ZTV Treść komentarza: Mistrzostwa były transmitowane na żywo - zapraszam na nasz profil społecznościowy Facebook i YouTube. Data dodania komentarza: 29.04.2026, 22:18 Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025 Autor komentarza: Poszukiwacz Treść komentarza: Jest gdzieś wideo z mistrzostw? Data dodania komentarza: 28.04.2026, 20:12 Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025 Autor komentarza: nauczycielka Treść komentarza: Pamiętam Panią Dorotę jeszcze ze szkoły średniej. To niesamowicie inteligentna osoba, posiadająca bardzo szeroki zakres wiedzy z wielu dziedzin. Najlepsza radna jaka kiedykolwiek zasiadała w RM Świnoujścia. Data dodania komentarza: 16.04.2026, 16:00 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie: Dorota Konkolewska i Roman Momot T Autor komentarza: Leo Treść komentarza: Wydaje mi się , że powinna być dwukadencyjność również dla radnych. Panowie widać, że są chyba już zmęczeni a już na pewno nieprzygotowani i ślizgają się po tematach. Takie gadanie dla gadania. Może redakcja wyśle im wcześniej pytania, aby się przygotowali... Data dodania komentarza: 2.04.2026, 19:17 Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - Sławomir Nowicki i Leszek Waga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama