Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 czerwca 2025 07:12
Reklama

Ruszyła dystrybucja węgla

75 ton węgla - groszku i orzecha - dotarło w ostatnich dniach do działających na terenie gminy Nowogard składów tego surowca, sprzedawanego za pośrednictwem Ośrodka Pomocy Społecznej w preferencyjnych cenach. Dystrybucja, co sprawdzał dzisiaj burmistrz Robert Czapla, przebiega bez zakłóceń.
Ruszyła dystrybucja węgla

Autor: www.nowogard.pl / Superportal24.pl

"Tani" węgiel odebrać można w trzech punktach. Są to:
* PPHU Elas - ul. Bohaterów Warszawy 34, Nowogard,
* PPUH Edba - ul. Nadtorowa 12, Nowogard,
* Coalteam, Orzechowo.

W pierwszej kolejności węgiel dostarczony zostanie około 50 mieszkańcom naszej gminy, którzy złożyli wcześniej zapotrzebowanie, a także za zakupiony surowiec zapłacili. Ci, którzy problem z "wkładem" do pieców już rozwiązali, podkreślali, że procedura jest bardzo prosta, nie mieli problemów z jej przejściem, a przede wszystkim nie trzeba długo czekać na realizację zamówienia. Dodać należy, że na dostawy sprzedawanego w preferencyjnych cenach węgla czeka w tej chwili ponad 200 osób, z których około połowa opłaciła już rachunki. Chętnych na pewno będzie więcej.

Wnioski o zakup węgla w cenie 2000 zł za tonę składać można do końca kwietnia w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowogardzie. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 392 52 68.

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Observer 15.01.2023 10:36
Mamy już styczeń a akcja wungiel trwa w najlepsze dzięki sprawnym "pomysłom" dystrybucyjnym rządu PiS. Szczęściem w nieszczęściu ma również łagodna i wiosenna zima, bo co byłoby gdyby temperatury były np. minus 10?

zachmurzenie duże

Temperatura: 16°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 16 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RodzicTreść komentarza: Super zawody, organizacja. WinKids gratulacje 👏Data dodania komentarza: 4.06.2025, 10:26Źródło komentarza: Zawody Pływackie z okazji Dnia DzieckaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie nazywa pani z numerem 27?Data dodania komentarza: 2.06.2025, 09:34Źródło komentarza: Najpiękniejsze Polki 2023 roku wybrane!Autor komentarza: Szalkiewicz.ZiW.Treść komentarza: Popieram wasz program i głosuje na Trzaskowskiego wraz żonaData dodania komentarza: 27.05.2025, 15:43Źródło komentarza: Nowe biuro Platformy Obywatelskiej w StargardzieAutor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Napisałem komentarz wiarygodna i rzetelna ZTVData dodania komentarza: 18.05.2025, 18:35Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Długo zastanawiałem się ją i czy wogóle skomentować ten tendencyjny i zmanipulowany wywiad bo; Pan redaktor posiłkując się w wywiadzie zamieszczonymi postami, które są udokumentowane licznymi fotografiami przestępczej działalności kadry parku, wraz z dokładną ich lokalizacją. Jadąc na wywiad z latwoscią, posty te zweryfikować bo opisane i sfotografowane miejsca mijał o kilka kilkadziesiąt metrów. W wywiadzie nie posłużył się nimi, wręcz wsparł Dyrektor WPN w jej łgarstwie i kłamstwach. Rodzi to podejrzenie czy było to bezinteresowne, wszak WPN ma za tego rodzaju przysługi wiele atrakcyjnego do zaoferowania. Skutek negatywny tego jest taki, że zamiast powstrzymać demolowanie lasów parkowych, proceder ten jeszcze się wzmógł wbrew ustawą sejmowym dotyczącym tej sprawy. Proponuję Panu redaktorowi 3 czesć cyklu z WPN i jego Dyrektor, uprzednio zapoznając się z kolejnymi postami pod tym samym adresem. Gdyby był problem z interpretacją zdjeć i zrozumieniem tekstu,oferuję się za przewodnika wraz z ustawodawstwem dotyczącym Ochrony Środowiska i Obszarów Chronionych.Data dodania komentarza: 18.05.2025, 16:53Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: AnMarTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za dobre słowo.Duet AnMar.To pomaga w działaniu.Data dodania komentarza: 17.05.2025, 13:16Źródło komentarza: Finał Dnia Dobrych Uczynków w Świnoujściu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama