Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 2 lutego 2026 23:31
Reklama

Najstarsza studniówka na wyspach.

W piątek, 3 lutego br. po godzinie 19. W sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I odbył się 65 w historii szkoły bal studniówkowy.
Najstarsza studniówka na wyspach.

W sali pod gwiazdami, po oficjalnych wystąpieniach zaproszonych gości w osobach zastępcy prezydenta miasta Pawła Sujki i przedstawiciela Rady Miasta, radnego Krzysztofa Szpytko oraz dyrektor szkoły Grażyny Szczodry, która po podsumowaniu trzech lat nauki i życzeniach związanych z maturą, wypowiedziała tradycyjną formułkę – Poloneza czas zacząć, cztery klasy trzecie odtańczyły  poloneza Krzysztofa Kilara do filmu „Pan Tadeusz”. Tegoroczny bal studniówkowy 2017 na parkiecie przetańczyła ponad setka uczestników -przyszłych maturzystów.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: -10°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 19 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ICOTreść komentarza: Niewiarygodne , przerażające . Po prostu przepaść . Na myśl przychodzi mi wypowiedź Pana Holoubka na temat czego się boi.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 12:47Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: AlaTreść komentarza: Wstyd żadnego fajnego koncertu miasto nie przygotowałoData dodania komentarza: 20.01.2026, 18:07Źródło komentarza: Harmonogram imprez WOŚP 2026 w ŚwinoujściuAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Drogi Prezesie Spółdzielni, robi to co miasto powinno robić. Zarabianie kasy ? Skoro tak to Ciebie w oczy kole to zakasaj rękawy, napisz wnioski i zrealizuj je, pierwszy będę Ci bił brawo jak zrobisz wszystko zgdonie z wytycznymi z urzędu. Wiadomo, najłatwiej krytykować kogoś kto coś robi a samemu siedzieć i komentowaćData dodania komentarza: 29.12.2025, 21:49Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: Prezes SpółdzielniTreść komentarza: a co takiego dobrego robi ta niby funadacja dla miasta?> Zarabianie kasy nie ma nic wspólnego z robieniem czegokolwiek dobrego dla miastaData dodania komentarza: 25.12.2025, 08:53Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Brawo Fundacja, robicie wiele dobrego dla tego miasta. Nie dajcie sięData dodania komentarza: 11.12.2025, 19:05Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: To ma sens,popieram. ale jezeli chodzi o groszowki to 1,2,5 groszy powinno ulec likwidacji natychmiast a te kretynskie ceny z koncowka,0,99 groszy wreszcie zniklyby ze sklepow, zaokraglajac do 1 zl.Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:47Źródło komentarza: Złotówka z nowym oznaczeniem? Znany ekonomista jest na tak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama