Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 17 czerwca 2025 12:33
Reklama

Straż Graniczna RP bez tajemnic…

W piątek, 31 marca br. Pomorski Dywizjon Straży Granicznej i Placówka Straży Granicznej w Świnoujściu zorganizowali w Świnoujściu Dzień otwarty.
Straż Graniczna RP bez tajemnic…

Autor: ZTV Świnoujście

Żołnierze SG stwierdzili, że warto jest pokazać choć niektóre tajniki swojej codziennej i odpowiedzialnej służby mieszkańcom nadmorskiego grodu. Przez dwie godziny można było wejść na pokład jednostek pływających i pojazdów służbowych oraz w bezpośredniej rozmowie dowiedzieć się  na tematy związane z  pełnieniem służby i zadań które codziennie wykonują żołnierze S.G. A wszystko to, jak nie ukrywają organizatorzy Dnia Otwartego, by m.in. zachęcić do wstępowania w szeregi Straży Granicznej, co potwierdził masz rozmówca chorąży sztabowy Straży Granicznej Mariusz Lenkiewicz.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Tomasz 31.03.2023 21:53
To nie są żołnierze, tylko funkcjonariusze SG, proszę nie wprowadzać w błąd opinię publiczną

L
Leszek 01.04.2023 07:26
Za wprowadzanie opinii publicznej w błąd, przepraszam jak nie wiem co!

Karolina 31.03.2023 18:02
Pokaz sprzętu ale i sama rozmowa z panami wojskowymi że Straży Granicznej była b. poznawcza, wile więcej się dowiedziałam dziś na placu jak bym miała szukać info w necie. 🙂

Bart 31.03.2023 19:37
Karola masz rację, nie ma to jak bezpośrednie spotkanie. Praca w SG zapewne ciekawsza jak w Policji

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 20°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 2 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RodzicTreść komentarza: Super zawody, organizacja. WinKids gratulacje 👏Data dodania komentarza: 4.06.2025, 10:26Źródło komentarza: Zawody Pływackie z okazji Dnia DzieckaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie nazywa pani z numerem 27?Data dodania komentarza: 2.06.2025, 09:34Źródło komentarza: Najpiękniejsze Polki 2023 roku wybrane!Autor komentarza: Szalkiewicz.ZiW.Treść komentarza: Popieram wasz program i głosuje na Trzaskowskiego wraz żonaData dodania komentarza: 27.05.2025, 15:43Źródło komentarza: Nowe biuro Platformy Obywatelskiej w StargardzieAutor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Napisałem komentarz wiarygodna i rzetelna ZTVData dodania komentarza: 18.05.2025, 18:35Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: Zbigniew GawleTreść komentarza: Długo zastanawiałem się ją i czy wogóle skomentować ten tendencyjny i zmanipulowany wywiad bo; Pan redaktor posiłkując się w wywiadzie zamieszczonymi postami, które są udokumentowane licznymi fotografiami przestępczej działalności kadry parku, wraz z dokładną ich lokalizacją. Jadąc na wywiad z latwoscią, posty te zweryfikować bo opisane i sfotografowane miejsca mijał o kilka kilkadziesiąt metrów. W wywiadzie nie posłużył się nimi, wręcz wsparł Dyrektor WPN w jej łgarstwie i kłamstwach. Rodzi to podejrzenie czy było to bezinteresowne, wszak WPN ma za tego rodzaju przysługi wiele atrakcyjnego do zaoferowania. Skutek negatywny tego jest taki, że zamiast powstrzymać demolowanie lasów parkowych, proceder ten jeszcze się wzmógł wbrew ustawą sejmowym dotyczącym tej sprawy. Proponuję Panu redaktorowi 3 czesć cyklu z WPN i jego Dyrektor, uprzednio zapoznając się z kolejnymi postami pod tym samym adresem. Gdyby był problem z interpretacją zdjeć i zrozumieniem tekstu,oferuję się za przewodnika wraz z ustawodawstwem dotyczącym Ochrony Środowiska i Obszarów Chronionych.Data dodania komentarza: 18.05.2025, 16:53Źródło komentarza: Powracając do tematu WPN…Autor komentarza: AnMarTreść komentarza: Bardzo dziękujemy za dobre słowo.Duet AnMar.To pomaga w działaniu.Data dodania komentarza: 17.05.2025, 13:16Źródło komentarza: Finał Dnia Dobrych Uczynków w Świnoujściu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama