Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 4 maja 2026 09:18
Reklama

Kapituła zdecydowała –„Tryton-2016”

We wtorek, 14 lutego br. w sali Urzędu Miasta zebrała się kapituła nagrody prezydenta Świnoujścia, by dokonać głosowania nad zgłoszonymi wcześniej kandydaturami do prestiżowego wyróżnienia – „Tryton” za rok 2016.
Kapituła zdecydowała –„Tryton-2016”

Autor: Telewizja Świnoujście

Czternastu przedstawicieli samorządu i dziennikarzy dokonało wyboru, po trzech nominowanych, w trzech kategoriach: Gospodarka i Przedsiębiorczość (14 zgłoszonych) Działalność Kulturalna, Społeczna, Edukacja i Sport (19 zgłoszonych) i Obiekt Roku (5 zgłoszeń) Nominowani w kolejności alfabetycznej w poszczególnych kategoriach:
Gospodarka i Przedsiębiorczość
– Bułki z Bibułki – (działalność gastronomiczna)
– Dom Invest Teresa i Eugeniusz Japtok 
– Poltramp Yard S.A. z siedzibą w Świnoujściu
Działalność Kulturalna, Społeczna, Edukacja i Sport
– Krzysztof Chomicz
– „Drużyna Aniołów” oraz Andrzej Pawełczyk Galeria M S 44 (otrzymali tyle samo głosów)
– Fundacja Motywacja i Działanie
Obiekt Roku
– Obiekt handlowo – usługowy STOP SHOP (w zespole budynków dawnej rzeźni)
– Przebudowa boiska przy ulicy Białoruskiej (Dzielnica Warszów)
– Terminal LNG
Nagroda „Tryton” przyznawana jest od 2004 roku. Oficjalne ogłoszenie laureatów  
„Tryton-2016” odbędzie się w sobotę, 25 lutego br. podczas Gali Trytona w hotelu Interferie.
 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

mieszkaniec 16.02.2017 09:23
Nad czym tu obradować jak lista potencjalnych trytonowych wybitności z każdym rokiem uboga? Żadnych tuzów, albo wyróżnia się kolejny raz tych samych, albo takie dziwolągi jak ten bułkowo bibułkowy biznes. Nie róbcie siary!

jajcarze 15.02.2017 23:22
cieniuchny wybór, ale bibułka z bułką normalnie mnie rozwala, ot biznesmeni nic tylko obsypać ich trytonami za prowadzenie barowej klitki. za rok, proponuję trytona dla budki z lodami na promenadzie:D

jaro 15.02.2017 19:46
Ci kandydaci to jakoś tak naciągani do tego wyróżnienia, czy mi sie wydaje?

observer 15.02.2017 18:54
Tryton to prestiżowa nagroda? Jak wyróżnia się poważną firmę, która działa rok na rynku "Bułki przez bibułki" - to widać, że walka o Trytona weszła już w ostateczny pułap możliwości!!! :))

zachmurzenie małe

Temperatura: 18°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 11 km/h

Ostatnie komentarze
T Autor komentarza: wydawca ZTVTreść komentarza: Mistrzostwa były transmitowane na żywo - zapraszam na nasz profil społecznościowy Facebook i YouTube.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 22:18Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025Autor komentarza: PoszukiwaczTreść komentarza: Jest gdzieś wideo z mistrzostw?Data dodania komentarza: 28.04.2026, 20:12Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025Autor komentarza: nauczycielkaTreść komentarza: Pamiętam Panią Dorotę jeszcze ze szkoły średniej. To niesamowicie inteligentna osoba, posiadająca bardzo szeroki zakres wiedzy z wielu dziedzin. Najlepsza radna jaka kiedykolwiek zasiadała w RM Świnoujścia.Data dodania komentarza: 16.04.2026, 16:00Źródło komentarza: Rozmowy na czasie: Dorota Konkolewska i Roman Momot T Autor komentarza: LeoTreść komentarza: Wydaje mi się , że powinna być dwukadencyjność również dla radnych. Panowie widać, że są chyba już zmęczeni a już na pewno nieprzygotowani i ślizgają się po tematach. Takie gadanie dla gadania. Może redakcja wyśle im wcześniej pytania, aby się przygotowali...Data dodania komentarza: 2.04.2026, 19:17Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - Sławomir Nowicki i Leszek WagaAutor komentarza: AntoniTreść komentarza: Panowie dyskutanci, dwóch wybitnych intelektualistów Waga i Nowicki dali popis swojej niekompetencji. Mam prośbę do redakcji, jeżeli chcecie aby ktoś Was słuchał i oglądał , zapraszajcie tych nielicznych radnych którzy mają coś do powiedzenia.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 10:07Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - Sławomir Nowicki i Leszek WagaAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: Zawsze jestem pod wrazeniem,wiedzy i ewentualnych koncepcji Pana Prezesa Piwowarczyka,szkoda,ze nie sa realizowane,dlaczego?Data dodania komentarza: 17.03.2026, 13:06Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr Piwowarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama