Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 grudnia 2025 04:20
Reklama
Reklama

Świnoujście. Wojewoda – Dotrzymujemy słowa!

W czwartek, 27 kwietnia br. o godzinie 17. przy obiekcie „Podziemnego Miasta” na prawobrzeżu odbyła się kolejna konferencja prasowa Zbigniewa Boguckiego wojewody zachodniopomorskiego i Artura Zawartki wiceprezesa Spółki GAZ-SYSTEM.
Kliknij aby odtworzyć

Wojewoda stwierdził, że dotrzymuje danego słowa i  zaprezentował już wdrożone działania na rzecz mieszkańców i turystów, prawobrzeża którzy przez czasowe wprowadzenie zamknięcia ulicy Ku Morzu, ze względu na bezpieczeństwo gazoportu LNG, stracili dostęp do plaży i okolicznych obiektów turystycznych. Natomiast Artur Zawartko wiceprezes Spółki GAZ-SYSTEM, powiedział o wprowadzonych ad hoc rozwiązaniach zapewniających w okresie zbliżającej się Majówki możliwość swobodnego i bezpłatnego dotarcia do obiektów turystycznych i plaży. O dalszych rozwiązaniach i podjętych decyzjach choćby z samorządem Świnoujścia, wojewoda zapowiedział, że będzie informował na bieżąco. Wolę dalszej współpracy i wsparcia, deklarował także wiceprezes GAZ-SYSTEM.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

TTW 30.04.2023 10:27
Dlaczego nikt tym ludzikom nie powie wprost, że dzielnica Warszów położona jest na terenach przyportowych i przemysłowych miasta co wiąże się z pewnymi uciążliwościami, ograniczeniami i niedogodnością związaną z działalnością tychże firm portowych. Ani ZMPSiŚ, ani Terminal Paszowy, gazoport LNG, Firma Deza-Polska czy Terminal Promowy nie zamierzają kończyć na prawobrzeża działalności a choćby jak Zarząd Morskich Portów nawet ją powiększać o budowę terminala kontenerowego. Dlatego większość żądań i roszczeń mieszkańców dzielnicy Warszów i przyległych, można w bajki wsadzić, bo nikt z decydentów nie będzie "przemeblowywał" Warszowa na potrzeby mieszkańców, tylko będzie dbał o działalność przemysłowo-portową i biznes w tym regionie miasta.

Mieszkaniec Świnoujścia 28.04.2023 19:08
Fakt, że wojewoda zamknął dojazd do plaży ul. Ku Morzu, wykonał polecenie MSWiA. Zapewne gdyby tego nie zrobił, zrobiłby to kto inny a Bogucki został by odwołany. Czy tak trudno jest to niektórym zrozumieć? Cenię Pana wojewodę, że tyle poświęca czasu na złagodzenie skutków wprowadzenia zakazu wstępu, to samo czyni firma Gaz‐System. Przecież ani wojewoda ani prezes Gaz-Systemu wcale nie muszą tego robić. Czy krzykacze z Warszowa, biznesmen Piwowarczyk, polityk gminny Nowicki też tego nie rozumieją?

Też mieszkaniec 28.04.2023 23:47
Basia. Daj spokój, sobie i innym. Odejdź i nei komentuj po kryjomu

Rex 29.04.2023 07:46
To trzeba być Januszem a nie Basią, by tak oczywistych rzeczy nie rozumieć!

Lesiu 01.05.2023 21:35
Mieszkaniec Świnoujścia czyli troll od wojewody albo sfrustrowana Basia :-)

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 4°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 19 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Brawo Fundacja, robicie wiele dobrego dla tego miasta. Nie dajcie sięData dodania komentarza: 11.12.2025, 19:05Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: To ma sens,popieram. ale jezeli chodzi o groszowki to 1,2,5 groszy powinno ulec likwidacji natychmiast a te kretynskie ceny z koncowka,0,99 groszy wreszcie zniklyby ze sklepow, zaokraglajac do 1 zl.Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:47Źródło komentarza: Złotówka z nowym oznaczeniem? Znany ekonomista jest na takAutor komentarza: bolekTreść komentarza: A w szkole nie nauczyli, że nieznajomość prawa szkodzi? I że trzeba prawa przestrzegać i je stosować, widocznie też nie. Stąd chyba te obawy?Data dodania komentarza: 26.11.2025, 11:10Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: JanTreść komentarza: Na razie to Pan radny pomimo 20 lat w radzie wykazał się całkowitą niewiedzą i niekompetencją.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:18Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Zakup nowych karetek, zakup nowego RTG, nowych aparatów do USG, do gastroskopii i kolonoskopii, remont oddziałów, zainstalowanie większego zbiornika na tlen medyczny, przejęcie stacji dializ i wiele innych a stała poniżej 4 mln. Nowa władza inwestycje zero, likwidacja łóżek, strata powyżej 8 mln. Widać gołym okiem kto jak sobie radził w szpitalu, ale prawda w oczy kole.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 17:15Źródło komentarza: Rozmowy na czasieAutor komentarza: lolekTreść komentarza: Trzeba uważać na Panią radną, zaraz mogą pojawić się pozwy!Data dodania komentarza: 25.11.2025, 16:12Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama