Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 27 stycznia 2026 23:23
Reklama

Rozmowy na czasie

Zaproszenie do programu przyjęli radni rady Miasta Świnoujścia: radna Aneta Zdybel -przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji RMŚ i radny Wiesław Góreczny -przewodniczący Komisji Uzdrowiskowej i Rozwoju Turystyki RMŚ.
Kliknij aby odtworzyć

Z naszymi gośćmi rozmawialiśmy o ostatnich wydarzeniach w samorządzie jak i o kolejnych decyzjach wojewody zachodniopomorskiego. Jak wcześniej informowaliśmy, wojewoda wraz z wiceprezesem GAZ-SYSTEM w czwartek, 27 kwietnia br. na konferencji plenerowej na prawobrzeżu, przekazali kolejne informacje dotyczące możliwości i organizacji dostępu do atrakcji turystycznych i plaży na prawobrzeżu miasta, w okresie od 29 kwietnia do 7 maja br. Choć planowane wybory samorządowe mają zostać przeprowadzone na wiosnę 2024 roku, to zdaniem naszych gości, niektórzy radni swoimi wystąpieniami czy zachowaniem, szczególnie na sesjach Rady Miasta, kampanię wyborczą już rozpoczęli. Przykładem na to niech będzie właśnie ostatnia, 78 sesja Rady Miasta która odbyła się również w czwartek, 27 kwietnia br.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Wyspa W. 03.05.2023 11:11
Żenada! ludzie wybierajcie mądrych a nie lanserów, nie zna prawobrzeża i się wypowiada, szkoda czasu antenowego .

Roman 02.05.2023 16:15
Aqua Park na Warszowie ? my na Posejdonie mamy już halę sportową.

Dominika 01.05.2023 22:14
Dojście do plazy jest ? Zapraszamy na spacer, ta wspaniała „utwardzona” droga. Rowerzystów mnóstwo, pieszych pełno, auta nie maja gdzie parkować. Ludzie nie mieszczą się na statkach ! Czy pani zdaje sobie sprawę z sytuacji, czy tylko pani mowi żeby mówić cokolwiek?

KATASTRO 01.05.2023 21:21
Jezu jaka pusta ta nasza radna... zainteresowania nie ma? Tysiące rowerzystów odbijających się od straży granicznej i kilkaset osób, które dziś "obiło" się od Adlera.. KATASTROFA!!!

BEŁKOT ADLER 01.05.2023 20:51
Bełkot pani Zdybel jest OSZAŁAMIAJĄCY! Ludzie na Warszowie nie mieszkają w PORCIE!!! a zgodnie z zapisem planu w dzielnicy MIESZKANIOWEJ!!! I nikt nie ma prawa ich truć. Po drugie- Ku Morzu to ulica ogólnodostępna i powinna być otwarta. Po TRZECIE pomysł doliny wodorowej itd.- trap pani spadł na głowę?

Henryk 01.05.2023 16:24
Oglądałem ostatnią w kwietniu sesję, na niej jak chłopek roztropek ze słomą w butach i paszczą samych frazesów, do tego powołujący się ciągle na mieszkańców był "radny" Nowicki, który po Borowskim znalazł sobie kolejne ofiary Jabłońską i Michalską.

zachmurzenie duże

Temperatura: -1°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1002 hPa
Wiatr: 5 km/h

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Wstyd żadnego fajnego koncertu miasto nie przygotowałoData dodania komentarza: 20.01.2026, 18:07Źródło komentarza: Harmonogram imprez WOŚP 2026 w ŚwinoujściuAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Drogi Prezesie Spółdzielni, robi to co miasto powinno robić. Zarabianie kasy ? Skoro tak to Ciebie w oczy kole to zakasaj rękawy, napisz wnioski i zrealizuj je, pierwszy będę Ci bił brawo jak zrobisz wszystko zgdonie z wytycznymi z urzędu. Wiadomo, najłatwiej krytykować kogoś kto coś robi a samemu siedzieć i komentowaćData dodania komentarza: 29.12.2025, 21:49Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: Prezes SpółdzielniTreść komentarza: a co takiego dobrego robi ta niby funadacja dla miasta?> Zarabianie kasy nie ma nic wspólnego z robieniem czegokolwiek dobrego dla miastaData dodania komentarza: 25.12.2025, 08:53Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Brawo Fundacja, robicie wiele dobrego dla tego miasta. Nie dajcie sięData dodania komentarza: 11.12.2025, 19:05Źródło komentarza: Nowy magazyn żywności Fundacji Speak Up oficjalnie otwartyAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: To ma sens,popieram. ale jezeli chodzi o groszowki to 1,2,5 groszy powinno ulec likwidacji natychmiast a te kretynskie ceny z koncowka,0,99 groszy wreszcie zniklyby ze sklepow, zaokraglajac do 1 zl.Data dodania komentarza: 9.12.2025, 16:47Źródło komentarza: Złotówka z nowym oznaczeniem? Znany ekonomista jest na takAutor komentarza: bolekTreść komentarza: A w szkole nie nauczyli, że nieznajomość prawa szkodzi? I że trzeba prawa przestrzegać i je stosować, widocznie też nie. Stąd chyba te obawy?Data dodania komentarza: 26.11.2025, 11:10Źródło komentarza: Rozmowy na czasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama