Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 maja 2026 23:49
Reklama

MKS Fota Świnoujście coraz bliżej III ligi!

Kolejne cenne punkty przybliżające drużynę MKS Flota Świnoujście do III ligi zostały zdobyte w sobotę, 13 maja br. w meczu z Olimpem - Gościno.
Kliknij aby odtworzyć

Dwie bramki dla Floty zdobyte zostały w drugiej połowie spotkania a postarali się o nie: Krzysztof Bątkowski w 65 minucie i Grzegorz Tarasewicz w 71 minucie meczu.

Aktualna pozycja Floty Świnoujście w tabeli rozgrywek, po 28 kolejce to miejsce pierwsze z 73 punktami. Piłkarskie spotkanie na gorąco, zaraz po jego zakończeniu skomentowali: grający trener drużyny Olimp – Gościno Marcin Słoboda i trener MKS Flota Marcin Adamski.

Najbliższy (zwycięski) mecz MKS Flota rozegra na wyjeździe w niedzielę, 21 maja br. z drużyną Wieża - Postomino (11 pozycja w tabeli).


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Strażak 13.06.2023 07:22
😂😂😂

ironia 16.05.2023 14:18
biedne miasto........wioski i miasteczka budżety mają większe

Karol 15.05.2023 20:12
Czy trener dowiadywał się czy miasto finansowo stać na III ligę?

zachmurzenie duże

Temperatura: 17°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 8 km/h

Ostatnie komentarze
T Autor komentarza: wydawca ZTVTreść komentarza: Mistrzostwa były transmitowane na żywo - zapraszam na nasz profil społecznościowy Facebook i YouTube.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 22:18Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025Autor komentarza: PoszukiwaczTreść komentarza: Jest gdzieś wideo z mistrzostw?Data dodania komentarza: 28.04.2026, 20:12Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025Autor komentarza: nauczycielkaTreść komentarza: Pamiętam Panią Dorotę jeszcze ze szkoły średniej. To niesamowicie inteligentna osoba, posiadająca bardzo szeroki zakres wiedzy z wielu dziedzin. Najlepsza radna jaka kiedykolwiek zasiadała w RM Świnoujścia.Data dodania komentarza: 16.04.2026, 16:00Źródło komentarza: Rozmowy na czasie: Dorota Konkolewska i Roman Momot T Autor komentarza: LeoTreść komentarza: Wydaje mi się , że powinna być dwukadencyjność również dla radnych. Panowie widać, że są chyba już zmęczeni a już na pewno nieprzygotowani i ślizgają się po tematach. Takie gadanie dla gadania. Może redakcja wyśle im wcześniej pytania, aby się przygotowali...Data dodania komentarza: 2.04.2026, 19:17Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - Sławomir Nowicki i Leszek WagaAutor komentarza: AntoniTreść komentarza: Panowie dyskutanci, dwóch wybitnych intelektualistów Waga i Nowicki dali popis swojej niekompetencji. Mam prośbę do redakcji, jeżeli chcecie aby ktoś Was słuchał i oglądał , zapraszajcie tych nielicznych radnych którzy mają coś do powiedzenia.Data dodania komentarza: 2.04.2026, 10:07Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - Sławomir Nowicki i Leszek WagaAutor komentarza: IrenaTreść komentarza: Zawsze jestem pod wrazeniem,wiedzy i ewentualnych koncepcji Pana Prezesa Piwowarczyka,szkoda,ze nie sa realizowane,dlaczego?Data dodania komentarza: 17.03.2026, 13:06Źródło komentarza: Temat Tygodnia -Piotr Piwowarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama