Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 1 maja 2025 02:13
Reklama

Umyli psa w myjni samochodowej. Czy to już szczyt głupoty? [VIDEO]

Do 5 lat więzienia grozi parze, która przyjechała do myjni samochodowej, ale po to, żeby umyć również psa.

Myjnie samochodowe są w całym kraju. Podjeżdża się na nie autem i za niewielkie pieniądze można sobie wypucować pojazd. Można użyć detergentów i spłukać pianę myjką pod wysokim ciśnieniem.

Tak właśnie zachowało się dwoje „klientów”, ale tym razem – oprócz samochodu – myli w taki sposób także psa.

Obsługę myjni zaalarmował jeden ze stałych klientów tego puntu. Jak opisał, opiekunowie psa po zwróceniu im uwagi, że zwierzę cierpi, mieli stwierdzić, że „nic mu nie będzie, do g***a wszedł, z g***a musi wyjść”. Potem dalej spokojnie czyścili zwierzę.

Nagranie zdarzenia opublikował w internecie właściciel myjni.

Myjka ma ciśnienie 100 bar. Woda zrywa skórę

„Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu prowadzą ustalają osoby, które na bezdotykowej myjni samochodowej – oprócz samochodu – myli psa. Takie zachowanie może świadczyć o znęcaniu się nad zwierzęciem” – podaje informuje policja. I dodaje, że zachowanie pary było karygodne.

Nagranie szokuje. Na filmie widać, jak nieduży pies najpierw jest szorowany po grzbiecie szczotką ze środkiem do czyszczenia samochodów. Potem piana jest spłukiwana z niewielkiej odległości. Wystarczy tylko powiedzieć, że myjka ma ciśnienie 100 bar. Żeby uświadomić sobie, że to dużo, wystarczy wspomnieć, że woda w kranie może mieć maksymalnie 6 bar.

Jeden z komentarzy umieszczonych pod filmem: „Kiedyś wsadziłam dłoń pod strumień wody z takiego pistoletu, zdarło mi skórę! Przywiązałabym tego gościa i potraktowała dokładnie tak samo”.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 9°C Miasto: Szczecin

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 3 km/h

Ostatnie komentarze
T Autor komentarza: Tomasz SawickiTreść komentarza: Panie "Znawco tematu", program realizowany jest w księgarni Pana Cezarego. To nie jest bluebox, a właściwie w obecnych realiach stosowany greenbox. Efekt bokeh, który polega na estetycznym rozmyciu tła w celu podkreślenia obiektu i dodania zdjęciu głębi uzyskujemy dzięki zastosowaniu obiektywu filmowego 45 mm. Zapewniam, że program realizowany jest w księgarni Neptun Pana Cezarego Koncewicza - pomijając mały szczegół, czy ma to jakiekolwiek znaczenie dla przekazu??? Pozdrawiam Tomasz Sawicki ZTVData dodania komentarza: 25.04.2025, 23:26Źródło komentarza: „Z górnej półki” – geopolityka i kryminał w jednym odcinku T Autor komentarza: Znawca tematuTreść komentarza: Przecież to na blueboxie robicie a nie w księgarni. he, heData dodania komentarza: 25.04.2025, 22:32Źródło komentarza: „Z górnej półki” – geopolityka i kryminał w jednym odcinku T Autor komentarza: JacekTreść komentarza: Brawo, brawo. Konkretna, inteligenta, czarująca Pani dyrektor. Świnoujście wreszcie nie będzie się wstydzić poziomu Ośrodka Barbarki.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 22:30Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie obiektu "Barbarka Vita" w Świnoujściu T Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Roman Kucierki zamienił się na stanowiska pracy z byłym zastępcą prezydenta? Ale numer !!!Data dodania komentarza: 25.04.2025, 22:24Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie obiektu "Barbarka Vita" w ŚwinoujściuAutor komentarza: Rekinek 😂😂😂Treść komentarza: 😂😂😂Data dodania komentarza: 9.04.2025, 20:44Źródło komentarza: Kolorowy start parady – przedszkola i szkoły wylosowały swoje motywy!Autor komentarza: Pawel JaskulaTreść komentarza: a co z Panem Leszkiem ?? martwimy sie... gdzie jest Nasz ulubiony redaktor....Data dodania komentarza: 8.04.2025, 21:59Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – 7.04.2025
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama