Świnoujska Inicjatywa Rowerowa rozpoczęła sezon

Podziel się:
Oceń:
03.04.2016, 10:54
W niedzielę, 3 kwietnia br. ruszyła 6 edycja wypraw rowerowych po malowniczych zakątkach wyspach Uznam i Wolin, popularne "ŚWIRY" na pierwszym tegorocznym spotkaniu cyklistów wyznaczyły spotkanie na trasie około 22 kilometrów, jak powiedział nam inicjator rowerowych wycieczek, Wiesław Król, dzisiejsza wycieczka ma służyć jako wstępna rozgrzewka. przed konkretnymi, już opracowanymi trasami w letnim sezonie 2016. O godzinie 10. na parkingu przy kolei UBB stawiło się 42 rowerzystów, panie tym razem były w zdecydowanej mniejszości, humory dopisywały wszystkim uczestnikom a wspomnienia ubiegłorocznych terenowych wypraw przerwała krótka odprawa techniczna, na której omówione zostały względy bezpieczeństwa na trasie jak i sygnały z prowadzącym. Królewski orszak "ŚWIRÓW" ruszył na trasę o godzinie 10.15. Jak zwykle podziwiamy i życzymy dobrego ciśnienia nie tylko w oponach!

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ŚwIR
ŚwIR 05.04.2016, 09:53
Tak dla uściślenia to pań było 22 a więc stanowiły większość. Jednak to nie żadnego znaczenia bo "SwIR"-y to jedna turystyczna rodzina.
D.
D. 03.04.2016, 21:27
Zaczęło się całkiem spokojnie z kilometrami i w miłym towarzystwie, zamierzam kontynuować rowerową przygodę -:)