SUPER MAMY BIEG MAMY

start 26.05.2022 18:00

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie

koniec 26.05.2022 20:00

Lokalizacja: Goleniów, ul. Sportowa 25, Stadion – bieżnia

Zachęcamy Mamy do wyjścia (a właściwie wybiegnięcia) z domu, zrobienia czegoś dla siebie, zarówno w kontekście dbałości o ciało (zgrabna sylwetka i zbawienny dla zdrowia ruch), jak i duszę (chwila wytchnienia, otwarty umysł, być może nowe znajomości, nowa pasja). To nic, że dotąd nie biegałaś! Proponujemy przebiegnięcie krótkiego dystansu w takim tempie, na jaki pozwoli Twoje ciało i Twoja kondycja. Gwarantujemy, że niewielkie zmęczenie szybko ustąpi miejsca endorfinom i poczuciu dumy z samej siebie! Bieg dla Mamy, udział biorą dzieci (córki, synowie) bez względu na wiek chcący uczcić Święto Kochanych Mam

godz.18.15. - Dystans 400 m Bieg dla wszystkich Mam bez względu na wiek

godz.18.45.- Dystans 800m

Nagrody : Dla wszystkich zawodników zarówno w kategorii dzieci jak i Mam przewidziane medale, upominki niespodzianki (zdrowa przekąska w postaci owocu – jabłka lub banana).

BEZ ZAPISÓW, PO PROSTU PRZYJDŹ, POBAWMY SIĘ RAZEM !!!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.