Reklama

Reklama oferowana jest Państwu przez Dział Marketingu i Reklamy Zachodniopomorskiej Telewizji. Profesjonalny zespół grafików, specjalistów ds. reklamy, copywriterów, montażystów i operatorów realizuje zlecenia z zakresu produkcji ATL oraz BTL. Zawsze staramy się aby Państwa film korporacyjny, reklama były czymś wyjątkowym, zapadały w pamięć i w jak najlepszy sposób przedstawiały misję firmy bądź cechy produktu. Naszymi klientami są zarówno małe, rodzinne przedsiębiorstwa, jak i duże korporacje. Dział Marketingu i Reklamy Zachodniopomorskiej Telewizji oferuje możliwość zamówienia reklamy w ponad  50 telewizjach lokalnych, nadających w TK Vectra na terenie ponad 140 miast (zobacz mapkę zasięgu).  Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaplanować dla Państwa kampanię reklamową o dowolnym zasięgu oddziaływania, obejmującą takie formy przekazu jak telewizja i Internet.

 

NIECH CIĘ ZOBACZĄ 

Oferta reklamowa naszej stacji, to przede wszystkim emisja filmowych spotów reklamowych na kanale informacyjnym Zachodniopomorskiej Telewizji to najbardziej skuteczny sposób dotarcia do mieszkańców Świnoujścia, Nowogardu, Goleniowa, Stargardu i Kamienia Pomorskiego z informacją o Państwa firmie. Mając na uwadze optymalne wykorzystanie kwot przeznaczonych przez Państwa na reklamę, naszą ofertę uzupełniają specjalne pakiety reklamowe, obejmujące emisję spotów filmowych, reklamę na kanale planszowym, reklamę banerową na naszej stronie internetowej oraz wizytówki video. Dostosowując się do potrzeb naszych Klientów, wprowadziliśmy szeroką ofertę kompleksowych usług reklamowych z zakresu reklamy wizualnej. Przygotowujemy projekt graficzny, nadzorujemy produkcje i zapewniamy montaż. Pomagamy dotrzeć z przekazem reklamowym do jak najszerszego grona Klientów

 

TELESPRZEDAŻ - NOWA OFERTA NASZEJ TELEWIZJI     

Co to jest telesprzedaż?
Telesprzedaż jest to handlowy przekaz zawierający bezpośrednią ofertę sprzedaży towarów lub odpłatnego świadczenia usług.

Do kogo skierowana jest oferta?
W telesprzedaży możemy przedstawiać:
✓  oferty handlowe sklepów (sprzęt RTV, AGD, sprzęt sportowy, odzież, kosmetyki, artykuły spożywcze, suplementy diety  i preparaty medyczne bez recepty)
✓ oferty gastronomiczne (pizzerie, bar, restauracje, kawiarnie)  
✓ ofert komisów i lombardów
✓ oferty biur podróży, banków, towarzystw ubezpieczeniowych
✓ oferty kupna z biur nieruchomości
✓ oferty usług świadczone przez zakłady usługowe i rzemieślników np. naprawy zegarków, obuwia, naprawy budowlane, usługi transportowe 

Kiedy emitowany jest blok telesprzedaży?
Telesprzedaż to ponad 15 minutowy blok w weekendowym programie lokalny nadawany w analogowej i cyfrowej sieci telewizji kablowej VECTRA (kanał 140)  w Świnoujściu i Kamieniu Pomorskim. Program weekendowy nadawany jest od piątku od godz.18.00 do poniedziałku do godz. 18.00 w dwugodzinnej “pętli”.  W jednym miesiącu blok telesprzedaży wyemitowanych zostanie min. 144 razy. W jednym bloku telesprzedaży oferty mogą być emitowane wielokrotnie.

 


Kontakt w sprawie reklamy u nas, to po prostu telefon do Zachodniopomorskiej Telewizji . Nasz pracownik przyjeżdża do Państwa firmy i na miejscu przedstawia konkretne propozycje reklamowe, wycenę oraz zasady płatności.


Biuro reklamy

ul. Wojska Polskiego 16 - Galeria Platan

tel. 91 321 91 91 

kom. 601 713 685

e-mail: [email protected]achodniopomorska.tv