Piąty Babski Bieg zaliczony (fotorealacja)

  • 19.03.2017, 12:21 (aktualizacja 19.03.2017, 12:51)
  • Leszek Wątkowski
Piąty Babski Bieg zaliczony (fotorealacja) Telewizja Świnoujście
W niedzielę, 19 marca br. o godzinie 11.00 na nadmorskiej promenadzie rozpoczęła się impreza rekreacyjna z okazji niedawnego Dnia Kobiet.

Organizatorem imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz" Świnoujście. Na starcie tegorocznego V Babskiego Biegu stanęło ponad 120 pań w wieku od lat pięciu do... Bieg na dystansie ponad trzech kilometrów wiodący promenadą i plażą ukończyły wszystkie startujące panie. Kilkanaście pań zdecydowało się również na pokonanie stumetrowego odcinka promenady biegnąc w... szpilkach. Wszystkie uczestniczki nagrodzone zostały okolicznościowymi medalami, tradycyjnym tulipanem i wieloma nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez sponsorów biegowych imprez. Więcej w filmowej relacji z imprezy w naszej telewizji, już w poniedziałek, 20 marca br.

Więcej zdjęć na naszym profilu społecznościowym facebook.

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe