Rozmowy na czasie

  • 24.04.2017, 16:20 (aktualizacja 24.04.2017, 18:55)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście
Dziś w programie trzy tematy, na które wypowiedzieli się zaproszeni do studia radni Rady Miasta Świnoujście.

Niebawem zakończą się konsultacje prezydenta miasta dotyczące ważnego programu dla miasta – rewitalizacji. Czy mieszkańcy powinni włączyć się w powstanie tego programu, czy pozostawić do opracowania urzędnikom? Co dalej z nową Komisją Rady Miasta – Komisją Gospodarki Morskiej. Kto wejdzie w skład Komisji i kto jej będzie przewodniczył? Prawdopodobnie jeszcze w kwietniu br. nastąpi ważna dla miasta uroczystość związana z budową tunelu pod Świną. Na te tematy swoją opinię wyrazili radni: Stanisław Bartkowiak z SLD, Sławomir Nowicki z GM i radny Wiesław Góreczny z PO. Zapraszamy!

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marynarz
Marynarz 25.04.2017, 09:27
Skoro nie ma w innych miastach komisji ds. gospodarki morskiej, to wcale nie znaczy, że nie musi być u nas?
mieszkaniec 2
mieszkaniec 2 24.04.2017, 20:12
Pan Bartkowiak tradycyjnie potrafi wyjaśnić "co i zacz" w danym temacie. Cóż lata pracy nie tylko w samorządzie procentują.

Pozostałe