Samorządowy Program Informacyjny - kwiecień 2017

  • 28.04.2017, 19:27 (aktualizacja 30.04.2017 09:57)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny - kwiecień 2017 Telewizja Świnoujście
Kończy się kolejny miesiąc samorządowych działań, podejmowanych decyzji i ważnych wydarzeń dla wyspiarzy. 

Co ważnego pozostaje do odnotowania z tych właśnie działań, które z nich były warte są dłuższego zapamiętania? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi w programie udziela prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz.

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rolnik
Rolnik 2.05.2017, 12:53
Panie prezydencie zapisz się pan do PiSu :-)
Marek
Marek 2.05.2017, 10:32
Pan Janusz załatwił super temat - można o nim pisać i mówić co kto chce ale.... tzw . ta druga umowa - jest na tyle ważna ,że zabezpiecza fakt " Pisiory to podpisały ,rozgrzebią i nie ukończą - więc jedno z tzw bani.
Dwa: CPU - wcale jeszcze nie ma tych pieniędzy - a z tego co wiem a się mocno interesuje ,kasy na wypadek w w żadnym budgecie zabezpieczonej nie ma .
Aaaa
Projekt nazyw trasy
im. Braci Kaczyńskich.
dc.dr hab.
dc.dr hab. 29.04.2017, 10:20
Prezes poważnego stowarzyszenia z byłego PSL z konsekwencją będzie budował alternatywne do tunelu połączenie mostowe wysp Uznam z Wolinem, ale tylko wówczas gdy zostanie prezydentem miasta. Czyli za ok. 2 lat :-)
observer
observer 29.04.2017, 09:43
Wydaje mi się, że nie ma co się rozczulać nad dolą p. wicepremiera i nawałem jego zajęć, bo zapewne godził się, że tak będzie a ponad to nie musi przecież uczestniczyć we wszystkich imprezach na które jest zapraszany? Przecież prezydent miasta, też nie wszędzie bywa i gdzie może to zastępców posyła.

Pozostałe