Niezwykły rajd, niezwykłych ludzi

  • 05.05.2017, 15:57 (aktualizacja 05.05.2017, 18:31)
  • Leszek Wątkowski
Niezwykły rajd, niezwykłych ludzi Telewizja Świnoujście
W dniu Święta Konstytucji Trzeciego Maja z Łeby wystartowała drużyna cyklistów, która w piątek, 5 maja br. przed godziną 11. dotarła do Świnoujścia a konkretnie do granicy Świnoujście – Garz.

Tu po przywitaniu przez prezesa Klubu Sportowego Uznam, Cezarego Dobrochowskiego, omówieniu organizacyjnej strategii pokonania najbliższych kilometrów ruszyli w dalszą rowerową trasę. Tegoroczny rajd organizowany jest trzeci rok z rzędu przez Gminę Miejską Łeba w kierunku miasta partnerskiego Łeby w Belgii – Jodoigne. W tym roku partnerem wydarzenia jest również Gmina Nowa Wieś Lęborska. Gościnnie cykliści odwiedzą także: Hohnstorf, Parlament Europejski w Brukseli oraz wiele innych miejscowości na całej trasie. Rajd jak zwykle ma także przesłanie charytatywne. Każdy przejechany kilometr przez uczestnika będzie przeliczony na pieniądze, które zostaną przekazane na leczenie 6 letniego chłopca – Franciszka Kowalczyka chorego na mukowiscydozę. Życzymy wielu wrażeń,  bezpiecznego dotarcia do celu i powrotu do Łeby!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
C.B.
C.B. 05.05.2017, 20:42
No to powodzenia Łebianie:)

Pozostałe