Przedszkolaki - starszaki na boisku

  • 17.05.2017, 15:44 (aktualizacja 17.05.2017, 16:51)
  • Leszek Wątkowski
Przedszkolaki - starszaki na boisku Telewizja Świnoujście Tomasz Sawicki
Tego jeszcze do tej pory nie było. Trenerzy z Klubu Akademia Baltica na czele z Marcinem Adamskim, nie potrafią się nudzić i usiedzieć na jednym miejscu.

Przykładem takiego stwierdzenia niech będzie kolejny sportowy pomysł, z powodzeniem i doskonale zorganizowany piłkarski turniej dla… świnoujskich przedszkoli. W pierwszym Turnieju Mini Piłki Nożnej wzięło udział pięć przedszkoli. Dzieci które w tym czasie nie były zaangażowane w piłkę kopaną, uczestniczyły pod okiem wychowawców w różnych zabawach i grach zręcznościowo-sportowych na drugiej połowie boiska. I Turniej Mini Piłki Nożnej o Mistrzostwo Przedszkoli w Świnoujściu, wygrała grupa starszaków Przedszkola Publicznego nr 3. Puchar przechodni, pozostanie na honorowym miejscu w przedszkolu do przyszłego turnieju. Organizatorzy tą drogą serdecznie dziękują za pomoc, wsparcie i zabezpieczenie imprez sportowych panu Leszkowi Wadze – ratownikowi świnoujskiego Pogotowia Ratunkowego.   

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Eva
Eva 17.05.2017, 19:14
Brawo Akademia Baltica, nawet wśród przedszkolaków jesteście WIELCY!

Pozostałe