Wakacyjne studio w GSW MS-44

  • 05.07.2017, 14:24 (aktualizacja 05.07.2017, 18:52)
  • Leszek Wątkowski
Wakacyjne studio w GSW MS-44 orgaznizator
Jak twierdzi kustosz Galerii Sztuki Współczesnej – Miejsce Sztuki 44 artysta Andrzej Pawełczyk, czas wakacyjny wcale nie zwalnia od estetycznych, ciekawych przeżyć i doznań intelektualno - artystycznych.

Prezentowane dzieła i wydarzenia zazwyczaj doskonale bronią się same, tylko podejście obserwujących może być do nich różne. Kolejna propozycja tegorocznego lata to otwarcie wystawy jednej z najwybitniejszej postaci fotografii polskiej Zofii Rydet. w najbliższą sobotę, 8 lipca br. o godzinie 18.00 w galerii przy ulicy Armii Krajowej 13. będzie można zobaczyć zgromadzone w kilku cyklach prace artystki. Sednem wystawy są kobiece portrety z cyklu Czas przemijania. Wybitne zdjęcia portretowe ukazujące przemijanie, ale i piękno starości. To bardzo ważna wystawa nie tylko z uwagi na wielką wartość artystyczną samych prac, ale także dlatego że fotografie artystki pokazane zostaną po raz pierwszy na Pomorzu Zachodnim. Serdecznie Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zamiejscowi
zamiejscowi 06.07.2017, 14:58
Zmierzamy odwiedzić galerię, zachęcił Pan
beta
beta 05.07.2017, 21:57
Dobra, poważna propozycja sztuki. Tak trzymać panie Kustoszu, dzięki temu jesteśmy trochę mniejszą prowincją

Pozostałe