W Świnoujściu rozpoczął obrady BBF

  • 20.09.2017, 15:26 (aktualizacja 20.09.2017, 15:37)
  • Leszek Wątkowski
W Świnoujściu rozpoczął obrady BBF Telewizja Świnoujście
Od środy, 20 do piątku, 22 września br. w Hotelu Radisson Blue, ponad 300 uczestników wywodzących się głównie z branży gospodarczej, polityki, samorządu, instytucji zarządzających, naukowych i rządowych ministerstw bierze udział w 9 Edycji Baltic Business Forum – Świnoujście 2017.

Zaplanowanych zostało 12 Sesji tematycznych i różnego rodzaju biznesowych spotkań. W tym roku na BBF obchodzony będzie także jubileusz 25-lecia współpracy Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Baltic Business Forum w Świnoujściu to wyjątkowe spotkanie ponad podziałami. Debaty eksperckie z udziałem ludzi biznesu, nauki, polityki i samorządu dają energię dla rozwoju relacji między państwami i ludźmi. Gościem honorowym tegorocznej edycji BBF będzie Szwecja. Uczestnicy ze Szwecji, Polski, Ukrainy, Niemiec i Turcji spędzą ciekawie swój czas. Jednymi z pierwszych prelegentów byli: dr Paweł Kowal z Instytutu Nauk Politycznych PAN i gospodarz miasta Świnoujścia – prezydent Janusz Żmurkiewicz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe