Od 8 stycznia karty do Aquaparku

  • 03.01.2018, 18:44 (aktualizacja 03.01.2018, 19:07)
  • Leszek Wątkowski
Od 8 stycznia karty do Aquaparku Telewizja Świnoujście
Mamy nadzieję, że ponownie informując, za prezydentem Świnoujścia Januszem Żmurkiewiczem nie popełnimy kolejnego falstartu i niebawem blisko dziesięć tysięcy, zameldowanych na wyspach świnoujścian skorzysta z bezpłatnych kart uprawniających do 40 procentowych zniżek na baseny w Aquaparku Hotelu Radisson Blu.

W środę, 3 stycznia br. prezydent Świnoujuścia podpisał w tej sprawie stosowne porozumienie z właścicielem kompleksu firmą Zdrojowa Invest. Na tej podstawie Miasto wykupiło 2,5 tys. kart mieszkańca. Każda karta uprawnia do zniżki cztery osoby: dwie dorosłe i dwójkę dzieci. A dodatkowo dzieci do wysokości 1 metra będą miały wstęp darmowy. Wydawanie kart rozpocznie się już od poniedziałku,8 stycznia br. w recepcji Aquaparku, w godzinach od 8.00 do 12.00. Aby wydawanie kart szło sprawnie, prosimy o zgłaszanie się do Aquaparku z wypełnionym formularzem, który do 8 stycznia pojawi się na stronach internetowych Aquaparku: balticpark-aquapark.pl oraz Miasta Świnoujście: www.swinoujscie.pl

 

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe