Samorządowy Program Informacyjny – wydanie styczeń br.

  • 2.02.2018, 11:34 (aktualizacja 02.02.2018 15:51)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny – wydanie styczeń br. Telewizja Świnoujście
W programie prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz wyjaśnił kilka ważnych decyzji jakie zapadły pod koniec roku jak i w pierwszych dniach stycznia 2018 roku, związanych z realizacją i wsparciem finansowym, zaplanowanych inwestycji miejskich.

Prezydent odniósł się do informacji dotyczących kolejnej ważnej inwestycji dla miasta jakim jest budowa tunelu, a dokładnie problemów z wyłonieniem wykonawcy tego zadania i roli jaką pełni przy tym zadaniu Oddział szczeciński Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. W dalszej części programu prezydent m.in. odniósł się do reorganizacji jaki czeka Wydział Inżyniera Miasta i roli jaką niebawem zacznie spełniać przy miejskich inwestycjach. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Helena
Helena 4.02.2018, 20:16
Te karty mieszkańca na aquapark w Radissonie, to zagadka dla socjologów. Pobrano 2 tysiące kart wstępu a z kompleksu korzysta przez cały tydzień ok. 15 mieszkańców. No ale karty wydawane są za darmoszkę, to juk tu nie wziąść?
Rybakowski
Rybakowski 4.02.2018, 16:48
Coś się wydaje, że z okazji wyborczego roku, prezydent z tymi wszystkimi świetnymi i niezastąpionymi współpracownikami chyba deczko przeholował w miejskich inwestycjach na 2018 rok. Nikt i w tak krótkim czasie nie przerobi tych milionów na miejskie inwestycje. Drobne dziury w jezdniach i pomalowanie płotów, ustawienie ławek i jeszcze z 300 drogowych znaków, zapewne wydolą, ale nigdy, piszę nigdy nie zrealizują tych wszystkich remontowo-budowlanych zapowiedzi, które mają być zrobione w mieście. Są to tylko czcze życzenia wyborcze p. Żmurkiewicza!
Wielgosz
Wielgosz 4.02.2018, 10:05
Panie Prezydencie, nie odbiera pan tego wieloletniego zamieszania z budową tunelu w Świnoujściu jak zabawy decydentów w przysłowiowego kotka i myszkę!? Jak przypomnę sobie, to dwu rurowy tunel bez takich ceregieli jakie były i nadal są w Świnoujściu, nie było w Gdańsku, i nie ma też w obecnie budowanym tunelu na Zakopiance! O co w tym wszystkich chodzi, komu nie leży ta inwestycja? Dlaczego nikt z decydentów otwarcie nie powie, że nie wiedzą jak tę inwestycję w Świnoujściu poprowadzić? A może też, miasto Świnoujście jest za małe, by lokować tu wartą miliard inwestycję drogową i trzeba inwestować nadal w promy!?
Maniek
Maniek 3.02.2018, 13:00
Nie chcę gdakać, ale ten alians z GDAKą żeby nie wyszedł nam bokiem a nie tunelem

Pozostałe