Samorządowy Program Informacyjny – kwiecień 2018.

  • 27.04.2018, 16:22 (aktualizacja 27.04.2018 18:29)
  • Tomasz Sawicki
Samorządowy Program Informacyjny – kwiecień 2018. Telewizja Świnoujście
Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz podsumował samorządowy, mijający miesiąc kwiecień na wyspach. Prezydent odniósł się m.in. do (chyba) ostatecznego już wyboru przez KIO wykonawcy świnoujskiego tunelu.

Prezydent mówił też o zakończonej sądowej batalii o jego dobre imię i prawdę na jednym z portali internetowych. Nie zabrakło tematów związanych z GDDKiA i ciągle otwartym tematem; samorządu i mieszkańców - Jakim technicznym rozwiązaniem zakończy się budowa S3 w okolicy dzielnicy Warszów. Przed nami długi majowy weekend, warto spędzić go wśród znajomych, na licznych imprezach, na tzw. świeżym powietrzu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Tomasz Sawicki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Epistoteles
Epistoteles 1.05.2018, 22:17
Tak trzymać Panie Januszu.
Wacław Kubacki
Wacław Kubacki 1.05.2018, 20:40
Wydaje mi sie, że już tyle mówione było przez p. prezydenta o tych tunelowych zawiłościach z wyborem w przetargu firmy budowlanej, teraz kolejne schody przy budowie S3, że zaczynam już powątpiewać czy ta inwestycja tunelowa kiedykolwiek ruszy!? Bo ciągle coś nie tak, ciągle jakieś przeszkody. Obym sie mylił.
Joanna
Joanna 28.04.2018, 06:58
Jak zawsze konkretnie i na temat. Gratuluję obu Panom jak zawsze bardzo ciekawej rozmowy. Panie Prezydencie jest Pan doskonałym gospodarzem innego nie chcemy.
Agata
Agata 27.04.2018, 21:13
Należy tylko się cieszyć, że pańskie decyzje znajdują u radnych zrozumienie i pamięta pan o dzieciach, młodzieży i seniorach, mam nadzieję, że nie tylko z okazji zbliżajacych się wyborów, bo przecież nie ma pan z kim przegrać.
Observer
Observer 27.04.2018, 20:16
Żeby na Warszowie nie było w sprawie przebiegu budowy nowej drogi S3 jak w tej bajce, już był w kurniku, już witał się z gąską, bo okazuje się, że te plany zmian jeszcze nie zostały zatwierdzone przez generalną dyrekcję od dróg i autostrad
Mieszkaniec
Mieszkaniec 27.04.2018, 19:59
Ma pan racje Panie Prezydencie, trzeba walczyć z chamstwem "czytelników" Dlaczego nie wystąpił pan do sądu o nawiązkę na rzecz jakiejś organizacji społecznej? O zamieszczonych przeprosinach szybko się zapomina, o utraconej kasie pamięta się nieco dłużej.

Pozostałe