Rozmowy na czasie

  • 30.04.2018, 13:53 (aktualizacja 02.05.2018 13:22)
  • Tomasz Sawicki
Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście
Bardzo lubimy gdy wpada nam kilka dni wolnego z okazji różnych uroczystości i państwowych świąt. Ale czy ten wolny czas potrafimy zagospodarować tak aby był inny i żeby spędzić go w oderwaniu od codziennej monotonii? To że nasze miasto nie tylko promenadą, plażą i ogrodami działkowymi stoi przekonało się już wielu.

Ale jest jeszcze wielu mieszkańców dla których np. Muzeum Rybołówstwa Morskiego, Latarnia Morska, czy kompleks fortecznych umocnień z Fortem Gerharda i Muzeum Obrony Wybrzeża ciągle stanowią wielką niezbadaną tajemnicę. Zatem może warto znaleźć w tych dniach trochę czasu by nadrobić braki związane z historyczną i widokową edukacją miasta o czym przekonują zaproszeni do programu Rozmowy na czasie nasi goście: Barbara Kwiatkowska ze Stowarzyszenia Miłośników Latarń Morskich, Piotr Piwowarczyk reprezentujący Fort Gerharda i Muzeum Obrony Wybrzeża oraz Dariusz Krzywda z Podziemnego Miasta.    

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Tomasz Sawicki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Epistoteles
Epistoteles 1.05.2018, 22:16
Pan Piotr jest wielką wartością dla naszego miasta. Mimo przeciwności losu i wielu prób ze stronu rządzących by go osadzić i uciszyć dość przewrotnie lawiruje w naszej rzeczywistości i stać go na odwagę, którą w mieście niewielu może się wykazać. Może rzeczywiście- jeżeli Panu uda się wygrać z chorobą- warto pomyśleć o samorządzie? Z obecnym prezydentem myślę że będzie trudno wygrać, ale jeżeli nic się nie zmieni za 5 lat urząd jest PANA! Zdrowia i wytrwałości, a samorządowcom mądrości- by doceniali takich ludzi.
Turysta z Wrocławia
Turysta z Wrocławia 1.05.2018, 20:28
Bardzo ciekawa jest ekspozycja w Muzeum Obrony. Niektórych eksponatów mogłoby pozazdrościć niejedno muzeum, widać tam rękę gospodarza o dbałość o eksponaty i ich dobrą ekspozycje. Spędziłem na forcie dziś 3 godziny, jutro wracam by zobaczyć więcej i obejrzeć wciąganie flagi na latarnię morską.
Jerzy
Jerzy 30.04.2018, 22:43
Kolejne fajne spotkanie poznawcze. Pozdrawiam wszystkich muzealników, pasjonatów, twórców i przewodników na wszystkich 44 wyspach!
oo
oo 30.04.2018, 19:54
Będziemy z rodziną pod latarnią. Oby pogoda dopisała.
Ryszard
Ryszard 30.04.2018, 19:52
Świnoujście ma szczęście do pasjonatów i ludzi którzy swoimi pomysłami i działaniami potrafią zarazić innych. Cudze chwalicie, swego nie znacie, tak było od zawsze, Majówka jest m.in. doskonałą okazją by miasto nie było postrzegane tylko ze strony najpiękniejszej plaży, bo jest tu o wiele więcej innych atrakcji turystycznych które warto poznać o każdej porze roku. Dobra audycja promująca i przypominająca, że oferta miasta dla turystów nie skupia się tylko na brzegu Bałtyku. PS. Ale i tak plażę macie najlepszą w Europie! :) Pozdrawiam Rysiek z rodzinką z miasta Łodzi
Iza
Iza 30.04.2018, 19:51
Dzięki i czekamy na imprezy.
mieszkaniec
mieszkaniec 30.04.2018, 19:22
Pan Piwowarczyk na prezydenta miasta! Da radę!

Pozostałe