Rozmowy na czasie

  • 14.05.2018, 18:10 (aktualizacja 14.05.2018 21:48)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście
W programie Rozmowy na czasie rozmawiamy z naszymi gośćmi o sprawach miasta w kontekście nadchodzącego sezonu letniego. Każdy z letnich sezonów jest swoistym egzaminem z funkcjonowania Miasta, oględnie rzecz ujmując, rozwiązywania jego problemów oraz reakcji na codzienne sprawy tysięcy mieszkańców i turystów. Hasło "Jak nas widzą, tak nas piszą" powinno być w tych najbliższych miesiącach hasłem priorytetowym władz miasta.

Zaproszenie do programu przyjęli gospodarze miasta: Janusz Żmurkiewicz prezydent Świnoujścia, Barbara Michalska zastępca prezydenta i Paweł Sujka zastępca prezydenta. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wyborca
Wyborca 15.05.2018, 22:32
Co by nie mówić facet zna się na swojej robocie , lepszego kandydata miasto nie będzie miało ,bardzo dobry gospodarz, menedżer. Miasto od wielu lat przechodzi ogromną metamorfozę , oczywiście na lepsze .A wycinka jest tematem zastępczym . Trochę jeżdżę po świecie i znalezienie drugiego takiego miasta pełnego zieleni graniczy z cudem .
Jurek
Jurek 15.05.2018, 15:42
Bardzo celne pytania pana redaktora przepełnione sarkazmem który chyba wynika z bezsilności komentowania tego co się dzieje w mieście. Za to odpowiedzi prezydenta wyjątkowo słabe i pełne nerwów. Tak to jest jak się mało co robiło tyle lat a teraz przed samymi wyborami robi mega głupoty typu wyrżnięcie drzew z promenady albo remontowanie w sumie niewielkich ulic przez rok i jeszcze wmawianie ludziom że to normalne i w ogóle cud. A za wszystko odpowiadają wykonawcy a nie urzędnicy czyli ci co teraz te głupoty wygadują i za co biorą kupę kasy z moich też podatków.
Damian
Damian 18.05.2018, 22:32
Jurek jako sekretarz Parti nie powinieneś płakać ;-)
Mlody
Mlody 15.05.2018, 14:23
Przeciez to pan Zmurkiewicz jest obecnie najwiekszym populista i rozdawaczem! Pan obiecuje seniorom cuda na kiju za trzy stowki na rok czyli za publiczna kase chce kupic ich glosy
Stary
Stary 16.05.2018, 08:36
Żmurkiewicz nie musi niczego kupować! Należałoby najpierw wiedzieć, że prezydent może tylko wnioskować o różne rzeczy, czy realizację pomysłów. Decyzję w ostateczności podejmuje rada miejska
Bogna
Bogna 15.05.2018, 11:07
Nic tylko należy się cieszyć, że mamy takich gospodarzy miasta, którzy aż rwą się do działań:)
Adam
Adam 14.05.2018, 23:10
Ktoś kiedyś stwierdził, że promy są atrakcją Świnoujścia, do tego za darmo:) Zmorą dla kierowców są te wszystkie elektryczne hulajnogi, kolejki wlekące się po ulicach, dorożki i niby zabytkowe samochody.
agata
agata 14.05.2018, 22:16
nie ma sie co przejmować na wyrost, bo gdy będzie pogoda słoneczna to 50% problemów z komarami i brakiem parkingów będzie mało istotnych. gorzej gdy pogoda nad morzem będzie kiepska, to wówczas drobiazgi urastać będą do rozmiarów klęski żywiołowej, tak było tu zawsze.
Kierowca
Kierowca 14.05.2018, 21:44
Gdy policja i straż miejska zdyscyplinuje kierowców niemieckich dot. parkowania gdzie się tylko da, to jakoś będzie można przeżyć w mieście kolejne lato bez parkingów
mieszkaniec
mieszkaniec 14.05.2018, 21:37
Strefa Płatnego Parkowania powinna funkcjonować okrągły rok w okolicach promenady ile to kasiory miastu przepada. W centrum miasta 3 zeta nie rozwiąże problemu z parkowaniem. Jak podpowiada redaktor, gdyby było 30 zeta to wówczas rotacja w miejscach postojowych i zatoczkach byłaby większa, gdyby, opłata ta pobierana była po pierwszej godzinie DARMOWEGO postoju. Ale radni nie zdecydowali wprowadzić SPP w centrum, dlatego w sezonie zaparkowanie w centrum graniczyć będzie z cudem!
Marek
Marek 14.05.2018, 21:02
... Czyli większość spraw z ubiegłego roku pozostanie na niezmienionym poziomie realizacji, tylko dojdzie do tego jeden szczegół - rozkopane na sezon miasto!

Pozostałe