Wielkie bieganie wyspiarzy

  • 23.05.2018, 15:01 (aktualizacja 23.05.2018 19:09)
  • Leszek Wątkowski
Wielkie bieganie wyspiarzy Telewizja Świnoujście
Jakże gwarno, kolorowo i wesoło było we wtorek, 22 maja br. na obiekcie stadionu miejskiego przy ulicy Jana Matejki. W tym dniu, od godziny 10. Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zaprosił wszystkich krótko, średnio i długodystansowców wraz z opiekunami i nauczycielami wychowania fizycznego oraz instruktorami sportu do wspólnego wielkiego biegania. W zależności od wieku uczestnicy podzieleni zostali na kategorie, którym organizatorzy przypisali odpowiedniej długości i trudności dystanse biegowe, wynoszące od 250 do nawet 2500 metrów.

Na trybunach zasiedli liczni kibice głośno dopingujący uczestników biegów. Dla najlepszych i najwytrwalszych biegaczy przewidziano okolicznościowe medale i puchary. Otwarcia wielogodzinnej imprezy dokonał zastępca prezydenta Paweł Sujka w obecności Anny Kryszan dyrektora OSiR „Wyspiarz”. Wielkie bieganie odbyło się pod hasłem obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wyniki zawodów

W klasyfikacji drużynowej przedszkoli:

I miejsce Przedszkole Miejskie Nr 5.  II miejsce Przedszkole Miejskie Nr 9. i III miejsce Przedszkole Miejskie Nr 11.

W klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych:

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1. II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 6. I  III miejsce Szkoła Podstawa Nr 4.

W klasyfikacji drużynowej szkół ponadgimnazjalnych:

I miejsce LO Logos. II miejsce LO Mieszko I. i miejsce III WZDZ.

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe