Samorządowy Program Informacyjny - Maj 2018.

  • 1.06.2018, 14:16 (aktualizacja 01.06.2018 20:11)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny - Maj 2018. Telewizja Świnoujście
W programie z udziałem prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza między innymi: Prezydent miasta u prezydenta RP, czyli Dzień Samorządu Terytorialnego. Absolutorium z wykonania budżetu miasta za rok 2017.

W Samorządowym Programie Informacyjnym będzie jeszcze o przygotowywanej uroczystości podpisania umowy z włoskim konsorcjum na budowę tunelu pod Świną. Spotkaniu prezydenta ze zwiazkowcami w Żegludze Świnoujskiej i remont ulicy Wojska Polskiego - celowe opuźnienie startu inwestycji? Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
OBSERWATOR
OBSERWATOR 8.06.2018, 17:00
A jednak marzenia się spełniają.Tłumaczenie powodu rezygnacji tych wybitnych specjalistów od brania kasy to Mt.Everest cynizmu.Jeżeli jest ktoś kto uwierzył w te bzdury to też jest na szczycie hipokryzji! To jest zwykła tchórzliwa ucieczka przed uczciwym wywiązywaniem się z menadżerskiego obowiązku realizacji umowy o pracę. Do tej pory było lekko,łatwo i przyjemnie ale nowe przerosło granice ich możliwości i chęci do uczciwej pracy.Pani dyrektor uszczelniła system finansowy i od razu są duże oszczędności. Niczego nie sugeruję ale to daje do myślenia szczególnie po tym niedawnym smrodzie w OSiR który do tej pory nie został przewietrzony.Myślę że mieszkańcy mają już dosyć tego kłamliwego hejtu bo Prezydent ma czym i dlatego się chwali a tu tylko żółć i zawiść wylewa się czerwonym strumieniem!Mieszkamy w pięknym mieście i niech tak zostanie! Nie róbmy wiochy bo nasze dzieci nam tego nie wybaczą!Powodzenia p.Prezydencie - idący na wybory pozdrawiają Pana!
marian W.
marian W. 7.06.2018, 12:26
do Radka: no faktycznie wybitne menagery. Takie wybitne że kaskę doją do końca. Otrąbili złożenie wypowiedzienia, ale dopiero od września nie będą pracowac, a póki co dostają kasę. Załosne to
Radek
Radek 3.06.2018, 20:51
Od września dyrektorka OSiR będzie miała problem z realizacją zadań, gdy ubędą z firmy dwie wybitne osoby. Prezydent nie powiedział, czy te menadżerskie fuchy będą zlikwidowane czy nadal będą stanowiskami politycznymi, bo tak należy te fuchy odbierać.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 2.06.2018, 09:11
Menadżerowie z Osiru nieźle doją kaskę jakby byli na stanowiskach w prywatnej firmie! nie rozumiem tylko powodów rezygnacji z takich fuch, przecież mogli doić nadal!
Ala
Ala 9.06.2018, 11:08
Mysle,ze uciekaja przed odpowiedzialnoscia......ale powinni byc rozliczeni...to nie ulega przedawnieniu....
kierowca
kierowca 2.06.2018, 08:26
Wykonawca remontu ulicy Wojska Polskiego powinien ostro ruszyć z pracami, bo gdy będzie je odkładał w związku ze zwiększonym w lecie ruchem, to remont będzie trwał tam kilka lat. Niemcy nie remontują swojej drogi z Ahlbecku do granicy to nie ma się czym przejmować, czy zgrywać remontowe plany.

Pozostałe