Rozmowy na czasie…

  • 4.06.2018, 15:26 (aktualizacja 06.06.2018 16:30)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie… Telewizja Świnoujście
Dwa główne tematy i kilka dodatkowych poruszyliśmy z naszymi gośćmi w trakcie popularnego programu Rozmowy na czasie…

Zaproszenie do programu przyjęli radni Rady Miasta Świnoujście w osobach: radny Jan Borowski (PO), radny Robert Gawroński (SLD) i radny Andrzej Mrozek (PiS). Rower Miejski najpopularniejszym, szybkim i bezpiecznym pojazdem na wyspach. Czy władze miasta powinny utworzyć „instytucję” która zajęła by się tym tematem? W innych i to wcale nie wielkich miastach Rower Miejski ma się dobrze, czy i u nas, w Świnoujściu znalazł by podatny grunt do jego uruchomienia? Wybory samorządowe, to kolejny główny temat w którym przepisy PKW swoje, kandydaci na prezydentów dużych miast swoje. Jak jest w Świnoujściu? Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tales
Tales 6.06.2018, 09:09
Największą mądrością jest czas, wszystko ujawni!
Warszowiak
Warszowiak 5.06.2018, 19:25
Śmieszny Borowski żąda teraz żeby radni SLD mówili mu dzień dobry?, a jak wykopywali SLD z funkcji w radzie to radni PO, PiS i Grupa Morska śmiali im się w twarz i poniżali na każdym kroku i w każdej wypowiedzi.
dziobak
dziobak 5.06.2018, 19:56
Pan radny Borowski stwierdził, że radna Agatowska NIE ODPOWIADA na powitanie dzień dobry! Nie mówił, żeby czerwoni radni jemu się kłaniali!
looker
looker 5.06.2018, 16:08
Radni z SLD, z programu na program wypadają coraz słabiej. A strzał do własnej bramki, tzw. "samobój" zachowując terminologię sportową w wykonaniu radnego Gawrońskiego to nokaut kandydatki na prezydenta z SLD, której zachowanie trafnie opisał radny Borowski. Level mistrz.
Dama
Dama 5.06.2018, 17:53
Na względy i łaskę pani radnej, redaktor, przewodniczącej SLD trzeba sobie zapracować i zasłużyć. Przyszła pani prezydent miasta nie będzie z byle kmiotkiem wdawała się w dysputy! No!
Stanisław
Stanisław 5.06.2018, 08:22
Prezydent miasta czy chce, czy nie, to z urzędu ma przypisane "prowadzenie kampanii wyborczej" bo jest po prostu wszędzie gdzie go zapraszają. Czyżby miał przez 4 lata prezydentury siedzieć w gabinecie i nigdzie się nie pokazywać?
Adam
Adam 4.06.2018, 21:53
Zanim powstanie rower miejski, niech miasto przeprowadzi kurs i egzaminy na kartę rowerową dla wszystkich poruszających się po mieście jednośladami. Obecnie wiedza i umiejętności rowerzystów sięgają dna i zagrażają zdrowiu innym użytkownikom!
Król Maciuś I
Król Maciuś I 4.06.2018, 21:03
Radny Borowski podziwiam za dociekliwość i trafne spostrzeżenia dotyczące prowadzenia przez czerwonych kampanii wyborczej.
Piotr P>
Piotr P> 4.06.2018, 20:45
bardzo poważnie złamane przepisy RODO przez radnego PIS
wyborca
wyborca 4.06.2018, 19:57
Panie Borowski trafne pytanie do p. Gawrońskiego z SLD w sprawie finansowania ich partyjno wyborczej gazetki, skoro nie ma jeszcze ogłoszonej daty wyborów! pan Gawroński nie odpowiedział na pytania kto to finansuje i jak zostanie rozliczone!?
Mirek
Mirek 7.06.2018, 13:25
Pan Borowski jako przedstawiciel grupy trzymajacej wladze TKM niech patrzy na rece prezydentowi i temu jak wydaje on publiczna kase na wyborcze gadzet.

Pozostałe