Temat Tygodnia – środa, 6 czerwca br.

  • 6.06.2018, 14:15 (aktualizacja 07.06.2018 14:25)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia – środa, 6 czerwca br. Telewizja Świnoujście
Od kilku tygodni kalendarzowe daty mijają się z tym, co odczuwamy w naszym urokliwym i rozwijającym się mieście. Na wyspach w najlepsze trwa już lato.

Dziś w programie z udziałem Anny Kryszan dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji Wyspiarz, pytamy o przygotowania do kolejnego sezonu letniego, największego gestora bazy wypoczynkowo sportowej. Dziś OSiR Wyspiarz zarządza m.in. Stadionem Miejskim, Kempingiem Relax, Kąpieliskiem Morskim na prawo i lewobrzeżu miasta, Przystanią Żeglarską, Kortami Tenisowymi i Pływalnią Miejską. Jest również organizatorem wielu imprez o charakterze rekreacyjno sportowym. W okresie najbliższych letnich miesięcy, załodze OSiR zajęć brakować nie będzie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lol
lol 9.06.2018, 11:08
Nie wiem, może Panią zjadła trema i nie potrafiła nic powiedzieć konkretnego przed kamerą. Bo jak dla mnie to redaktor sam pyta i odpowiada a ona przytakuje.
walter
walter 7.06.2018, 16:25
Świnoujścei to piekne miasto, ciekawy wywiad. Gratuluję dobrego zarządzania OSIR-em.
Jarosław
Jarosław 7.06.2018, 18:58
Z pierwszym zdaniem wpisu się zgadzam. Niczego ciekawego od tej pani się nie dowiedziałem, natomiast czy dobrze zarządza OSiR to między innymi świadczy to, że nie ma chętnych do pracy w tej instytucji, z której nawet wybitni menadżerowie uciekają.
Mickey
Mickey 6.06.2018, 20:38
Chyba za sukces dyrektorce Kryszan trzeba przypisać to, że przytakiwała redaktorowi na pytania i sugestie. Cieniuchno p. dyrektor, oj cieniuchno, trochę czasu już minęło od kiedy dowodzi pani OSiR i można było lepiej przygotować się do rozmowy o działalności i planach firmy? :(
Aleksander
Aleksander 6.06.2018, 19:28
Szkoda, że p. dyrektor tak niewiele do powiedzenia miała o firmie którą kieruje. A w sprawie menadżerów wręcz gubiła się w zeznaniach.
Irena
Irena 6.06.2018, 18:01
Dyrektor A.Kryszan...postac trudna do zaakceptowania ....konieczna zmiana na tym stanowisku...widac zmeczenie brak profesjonalnosci i zla rutyne a odpowiedzi tej pani to zalosne widowisko......

Pozostałe