Rozmowy na czasie...

  • 11.06.2018, 13:06 (aktualizacja 11.06.2018, 17:18)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie... Telewizja Świnoujście
Do programu Rozmowy na czasie zaproszenie przyjęli radni Rady Miasta: Wiesław Góreczny (PO), Sławomir Nowicki (GM) i Jarosław Włodarczyk (SLD).

W programie dyskusja nad dwoma zagadnieniami. Czy w Świnoujściu powstanie hotel dla psów? Z taką inicjatywą do prezydenta miasta zwróciło się niedawno kierownictwo Stowarzyszenia Grupa Morska oraz Budżet Obywatelski, z którego mieszkańcy na realizację niezbędnych pomysłów mogą rozdysponować aż 2,2 mln złotych. Czy będą to dobrze wydane pieniądze? A jak mają się w realizacji inwestycje i pomysły z poprzednich Budżetów Obywatelskich? Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ja
ja 14.06.2018, 00:15
popieram pana Jarosława Włodarczyka - cmentarz dla psów TAK, hotel :)))) oczywiście nie ze środków budżetu, czyli mojej kieszeni!!!!
Kajetan
Kajetan 12.06.2018, 08:06
Czyżby znajomi królika chcieli robić hotelowy psi biznes z pomocą budżetu miasta? Słyszę, że już w mieście taki przybytek istnieje, zatem pytam o celowość tworzenia następnych?
Danuta
Danuta 11.06.2018, 21:31
Przecież Świnoujście posiada wykwalifikowanego i certyfikowanego petsittera czyli prawnego opiekuna zwierząt który prowadzi usługi hotelarskie pan Paweł Krysiak
Teresa
Teresa 11.06.2018, 20:15
Psy są największymi przyjaciółmi człowieka, dlatego należy się o nie troszczyć i dbać. Bardzo trafny pomysł z hotelikiem, szczególnie gdy wypada coś niespodziewanego i pies lub kotek muszą na parę dni zostać same.
Maksymilian
Maksymilian 11.06.2018, 19:41
Specjalne sklepy dla psów, żarcie dla psów, plaża dla psów, gabinety piękności dla psów, wczasy dla psów, teraz cmentarz i hotel dla psów. Cóż schodzimy na psy - dosłownie!!!
Eva
Eva 11.06.2018, 19:34
Twarzową koszulę ma pan Sławek jak prawdziwy mąż stanu i rasowy polityk w jednym. Panie Sławku, psy na Warszowie, w Przytorze, nawet w Krasiborzu - zgoda, ale nie psy w MIEŚCIE, w każdym bloku jest ich po kilka, do czego ludziom te psy?
Jerzy
Jerzy 11.06.2018, 19:12
Panowie radni, może w mieście są ważniejsze sprawy i potrzeby do załatwienia jak hotel dla Pikusia, bo szanowni wielmożni państwo szykują się na Majorkę?
Regina
Regina 11.06.2018, 19:08
Jakaś dziwna moda w śród miastowych zapanowała na psy i koty. Pies trzymany był na wsiach do pilnowania obejścia gdy gospodarze zajęci byli w polu oraz do pilnowania rogacizny i baranów na pastwiskach. Teraz każda "dama" musi trzymać (nie wiadomo po co?) jakiegoś azora w chałupie na 5 lub 8 piętrze! Tylko po jakimś czasie nie chce się "damie" wyprowadzać na miejski, obesrany trawnik tego zwierza i puszcza go wolno. Męczy się "dama" i jej ujadający pies! Nie hotele i pensjonaty dla psów tylko zakaz powinno się wprowadzić żeby nie trzymać w blokowiskach tych psów!
Maria
Maria 11.06.2018, 17:56
Panie radny Nowicki, hotel dla zwierzaków może trochę poczekać, zgodzę się z p. Redaktorem, że cmentarz dla zwierząt potrzebny jest już!

Pozostałe