Rolki Reggae Rajd 2018. Dotarli do Świnoujścia!

  • 22.06.2018, 13:53 (aktualizacja 22.06.2018, 18:25)
  • Leszek Wątkowski
Rolki Reggae Rajd 2018. Dotarli do Świnoujścia! Telewizja Świnoujście
W czwartek, 21 czerwca br. czteroosobowa ekipa rajdowców odwiedziła przejazdem naszą redakcję by opowiedzieć o szczytnym celu, jaki przyświeca im w pokonaniu tysiąca kilometrów na rolkach. Pierwsze skrzypce w ekipie odgrywa oczywiście małżeński, muzyczny duet Agata i Wojtek Miszewscy, to oni codziennie wprawiają w ruch 12 kółek dążąc do celu. Bartek Dwornik i Halina Małecka stanowią w tej ekipie tzw. obsługę techniczną. Duet rolkarzy wystartował w piątek, 15 czerwca ze Zgorzelca, meta powinna zostać osiągnięta w środę, 4 lipca br. w Ostródzie na muzycznej imprezie Reggae Festival.

Rolkarzy przy budynku naszej redakcji przywitał zastępca prezydenta miasta Paweł Sujka wraz z naczelnikiem Wydziału Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu Wioletą Samitowską, życząc pomyślnego ukończenia rajdu i wręczając pamiątki ze Świnoujścia. Część przygotowanej trasy rajdu wiodła przez miejscowości Republiki Federalnej Niemiec. Rajdowcy chwalili kierowców niemieckich za pomoc w przejeździe, trzymanie odpowiedniej odległości od rolkarzy i serdeczne gesty pozdrawiające. Niestety nic dobrego nie mogli powiedzieć na temat zachowania się na trasie kierowców z polskimi rejestracjami, czego przykładem niech będzie właśnie taki oto obrazek. Gdy rolkarze dojeżdżali ścieżką rowerową do telewizyjnej ekipy, kierowca dostawczaka łamiąc przepisy ruchu drogowego, nie zwracając uwagi na innych użytkowników, bezpośrednio z jezdni ulicy 11 Listopada pokonując pas zieleni, następnie chodnik i ścieżkę rowerową podjechał pod sklep. To zachowanie pozostawiamy bez komentarza!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przejechane kilometry i odwiedzane miejscowości śledzić możemy poprzez stronę internetową: www.facebook.com/RolkiReggaeRajd  Życzymy ekipie powodzenia!

 

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Eva
Eva 23.06.2018, 18:35
Nie ważny pomysł, ale ten jest jednym z oryginalniejszych,służących pomocy. Brawo organizatorzy, wytrwałości rolkowcom życzę :)
Rolki Reggae Rajd
Rolki Reggae Rajd 22.06.2018, 21:57
Dziękujemy, pozdrawiamy telewidzów i całą redakcję!

Pozostałe