Pierwszy trening

  • 13.07.2018, 10:59
  • Dawid Szymański Stowarzyszenie Morski Klub Sportowy FLOTA Świnoujście
Pierwszy trening Dawid Szymański Stowarzyszenie Morski Klub Sportowy FLOTA Świnoujście
W dniu wczorajszym, tj. 12 lipca 2018 r. pierwszy zespół Floty wznowił zajęcia. Uczestniczyło w nim 15 zawodników, w tym Marek Niewiada, Damian Staniszewski, Tomasz Maślak, Damian Mosiądz oraz przybyły z nim na testy, również z Łobza, Tomasz Rokosz. - Nie interesuje mnie nic innego jak awans, tego oczekują od nas władze miasta, tego oczekują kibice - powiedział trener Jerzy Rot.

Zaznaczył jednak, że nie może być już takich sytuacji, że w treningach uczestniczyć będzie sześciu zawodników, nie możemy też tracić aż tylu bramek. Na wzór podał reprezentację Chorwacji, której zawodnicy wczoraj na początku meczu zdawali się słaniać na nogach po wyczerpujących meczach z dogrywkami, a potem w kolejnej dogrywce zabiegali młodych Anglików i nie chcieli schodzić z boiska. - Takiej postawy od was oczekuję - powiedział Rot - a komu to nie odpowiada - na siłę nie trzymam. 

Zapraszamy na mecze ligowe jak i turniejowe oraz do dopingowania naszych wychowanków trenujących i grających we FLOCIE Świnoujście.
Motto NASZEGO Klubu: "Od ŻAKA do SENIORA - sport to zdrowie i szacunek do przeciwnika. Gra w piłkę nożną łączy, a nie dzieli".

Dawid Szymański Stowarzyszenie Morski Klub Sportowy FLOTA Świnoujście

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe