Kalendarium - Co?, Gdzie? i Kiedy?

  • 27.07.2018, 14:49 (aktualizacja 27.07.2018 15:38)
  • Leszek Wątkowski
Kalendarium - Co?, Gdzie? i Kiedy? Telewizja Świnoujście
Już od niedzieli, 29 lipca br. startuje jedna z najważniejszych, największych i o dużym zasięgu letnia impreza w mieście – 4.Grechuta Festival Świnoujście 2018. Ponad 200 wykonawców przez ponad 50 godzin w Muszli Koncertowej, sali widowiskowej MDK, Galeriach wystawienniczych i wreszcie w Amfiteatrze Miejskim im. Marka Grechuty przez 6 dni przedstawiać będą wszystko to, co składa się na tegoroczny program Festiwalu.

O założeniach i wydarzeniach programowych najbliższego tygodnia oraz o imprezach cyklicznych powiedzieli: Paweł Sujka zastępca prezydenta miasta, artysta Andrzej Pawełczyk z Galerii Sztuki Współczesnej Miejsce Sztuki-44 i Ryszard Kowalski przedstawiciel organizatora i dyrektor 4. Grechuta Festival.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe