Zapraszamy do Kamienia!

  • 9.03.2016, 13:52 (aktualizacja 09.03.2016 15:23)
  • Leszek Wątkowski
Zapraszamy do Kamienia! Telewizja Świnoujście
Niedawno wraz z naszymi kamerami odwiedziliśmy oddalony od Świnoujścia o blisko 60 kilometrów, malowniczy i trochę jeszcze senny o tej porze roku Kamień Pomorski. Nie przesypiają żadnej chwili, bo mają do rozwiązania wiele codziennych spraw i problemów władze samorządowe gminy.

Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim ma swoją siedzibę w ratuszu, przy ulicy Stary Rynek 1. Funkcję burmistrza od grudnia 2014 roku, pełni Stanisław Kuryłło, wcześniej radny Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim, urzędnik Starostwa Powiatowego i trener w Klubie Sportowym Gryf w Kamieniu Pomorskim. Z burmistrzem umówiliśmy się na rozmowę o dniu dzisiejszym Kamienia Pomorskiego. Niebawem ponownie odwiedzimy Miasto z klimatem - Kamień Pomorski, bo Błażej Dubnowicz z Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej, obiecał oprowadzić nas i opowiedzieć o najstarszym zabytku miasta, jakim jest Katedra św. Jana Chrzciciela – zatem do zobaczenia! 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 14.03.2016, 21:01
Pan Burmistrz zawsze z głową na karku i realista w działaniach. Życzę panu zrealizowania podjętych planów i zobowiązań.
kibic
kibic 14.03.2016, 11:05
pozdrawiam pana burmistrz. Pamiętam go jeszcze jako trenera Gryfa. Dobry byl.
realista
realista 10.03.2016, 00:09
Na tej podmiance to tylko Flota by zyskała, dlatego niech zostanie, tak jak jest teraz. Do tego Kamień Pom. jak słyszę jest zadłużony i raczej mało prawdopodobneby prez Żmurkiewicz chciał w takim mieście rządzić?
ZS
ZS 9.03.2016, 20:13
A może by tak mała podmianka. Żmurka do Kamienia a burmistrza Kuryło do Świnoujścia? :)

Pozostałe