Samorządowy Program Informacyjny – sierpień 2018

  • 7.09.2018, 15:07 (aktualizacja 07.09.2018 17:41)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny – sierpień 2018 Telewizja Świnoujście
Tym razem program zrealizowaliśmy w gabinecie i z udziałem prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza.

Zanim przeszliśmy do tematów związanych z ostatnimi wydarzeniami na wyspach, prezydent Żmurkiewicz opowiedział o swoim krótkim urlopie, jak stwierdził urlopem sentymentalnym. Przechodząc do tematów samorządowych, poruszyliśmy w nim m.in. tematykę z rozpoczęciem nowego roku szkolnego w Świnoujściu. Prezydent rozszerzył tematykę do estetyzacji naszych szkół ich wyposażenia oraz otoczenia. Nie zabrakło również tematyki związanej z miejscami w żłobkach i przedszkolach. Była też mowa o bezpieczeństwie na kąpielisku morskim „Uznam”  i odpowiedzialnej pracy ratowników. W programie prezydent wspomniał też o Bonie Seniora i jego odbiorze społecznym. Na koniec programu zapytaliśmy prezydenta o sprawy związane z budową tunelu. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olgierd
Olgierd 8.09.2018, 15:27
Panie Prezydencie, ucieka Pan od tematów kampanii wyborczej, ale rzeczywistość jest taka, nie inna i należy ostudzić co niektórym te bohomazy polityczne, wiadomo,że nie trafią one na podatny grunt i nikt oprócz Agaty się pod tym nie podpisze, zatem po co zaśmiecać nimi przestrzeń publiczną?
Irena
Irena 8.09.2018, 10:08
Rzeczowe spojrzenie na sprawy Swinoujscia i klarownosc wypowiedzi....malkontenci nie moga byc hamulcowym rozwoju miasta.To dobra nowina ,ze wspomozenie emerytow bedzie trwalo,prawda jest,ze 300 zl to bardzo malo.....moze nalezaloby wspomoc najbardziej potrzebujacych emerytow o niskiej emeryturze?A przy okazji ...co ze Szpitalem miejskim..wymaga szczegolnej troski,...ze tak to ladnie ujme.
Mariola
Mariola 8.09.2018, 08:51
Z wielką uwagą wysłuchałam mądrych słów wypowiedzianych przez naszego Prezydenta. Jestem dumna że taki człowiek kieruje naszym miastem.
Roman
Roman 7.09.2018, 22:36
W jakich bólach i mękach powstaje ta tunelowa inwestycja, ciągle w 100% nic nie jest niepewne, wydaje się, że na tej inwestycji zależy tylko prezydentowi miasta. Gratuluję panu wytrwałości
Irena
Irena 8.09.2018, 10:38
Ja tez zycze wytrwalosci i sukcesu.....
Observer
Observer 7.09.2018, 19:42
Gdy kandydatka Agatka wygra wybory prezydenckie, to natychmiast rozwiąże się wiele spraw np. z brakiem miejsc do parkowania, wszechobecnym handlem na promenadzie i na niemieckim rynku oraz z kilometrowymi kolejkami na promy Karsibory. Agatka zapowiada, że miasto dla mieszkańców więc nie wpuści do miasta żadnych turystów i niemieckich kuracjuszy, będą tylko tubylcy! Jakie to proste. Że nikt na to wcześniej nie wpadł?
Hanka
Hanka 7.09.2018, 20:11
To są wyborcze jaja a nie hasło poważnej osoby na fotel prezydenta!!!
Jolka
Jolka 7.09.2018, 18:55
To jest gospodarz miasta a nie jakiś cięć namiotowy.

Pozostałe