Sportowy weekend w nowym obiekcie

  • 10.09.2018, 13:10 (aktualizacja 10.09.2018 17:06)
  • Leszek Wątkowski
Sportowy weekend w nowym obiekcie Telewizja Świnoujście
W sobotę, 8 września br. na niedawno otwartym wielofunkcyjnym obiekcie sportowym Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” przy ulicy Białoruskiej w dzielnicy Świnoujście - Warszów odbyła się wielogodzinna impreza o charakterze sportowym, Dzień Sportu z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości i V Memoriał im. Tadeusza Kaczmarka.

Impreza przygotowana przez OSiR „Wyspiarz” i partnerów cieszyła się dużym powodzeniem głównie wśród dzieci i młodzieży. Odbyło się wiele konkursów i wspólnych zabaw oraz sportowych konkurencji, za udział w których uczestnicy nagradzani byli okolicznościowymi medalami i nagrodami rzeczowymi. Organizatorzy przewidzieli również dla wszystkich poczęstunek. Dzień Sportu osobiście doglądała Anna Kryszan dyrektor OSiR „Wyspiarz”. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe