Rozmowy na czasie

  • 1.10.2018, 11:18 (aktualizacja 01.10.2018 12:12)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście
Radni VII kadencji Rady Miasta Świnoujście, teoretycznie w czwartek, 27 września br. zakończyli swoją działalność na forum sesji Rady Miasta, gdyż 65 sesja była ostatnią z zaplanowanych w ich kadencji.

W programie Rozmowy na czasie z przedstawicielami Kubów w Radzie Miasta rozmawialiśmy o mijającej kadencji oraz o planach wyborczych na najbliższe 5 lat działalności, gdyż nasi goście postanowili walczyć o mandaty radnych w zbliżających się wyborach samorządowych. Zaproszenie do programu przyjęli: Stanisław Bartkowiak, Jan Borowski i Andrzej Staszyński. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tadeusz
Tadeusz 2.10.2018, 08:30
Do rady miejskiej pretendują jeszcze kandydaci komitetów wyborczych które są zarejestrowane w PKW a których nigdzie, poza internetem nie widać jak Nowa Fala, PiS i Lewica Razem. Komitety te prowadzą kampanię w internecie, mając nadzieję, że wybory wygrywa się w sieci. Zapewne liczą tylko na wirtualne poparcie swoich kandydatów? Bo nie widziałem i nie słyszałem nic o kandydacie na prezydenta miasta o nazwisku Winiarski. Kto to jest Paweł Winiarski???
Melania
Melania 1.10.2018, 22:56
Panowie nie ma co się zawczasu smucić, może i na was też będą głosować?
wyborca
wyborca 1.10.2018, 19:17
Mam nadzieję że tylko nie SLD
Maryla
Maryla 1.10.2018, 18:42
Spokojnie, opanowanie i z dobrą wiedzą spraw dotyczących miasta i potrzeb reprezentował się pan Borowski. Myślę, że warto zaufać jemu kolejny raz, by mógł się spełniać jako radny w nowej radzie miasta.
Rafał
Rafał 1.10.2018, 14:36
Mam nadzieję, że po tych wyborach, nowa rada miejska zostanie jednak przewietrzona i w składzie 21 radnych co najmniej połowę stanowić będą młodzi mieszkańcy, którzy wymienią tych skostniałych wiecznych radnych?
Damian
Damian 1.10.2018, 19:14
W sprawie tych młodych w Radzie Miasta, to takie tam pitu, pitu. Co niby ci młodzi mieli by robić w tej Radzie? By dobrze rozeznać się w sprawach samorządu, podejmować dobre decyzje poprzez przyjmowanie uchwał a przede wszystkim znać te wszystkie niuanse prawne, gospodarcze i obowiązujące przepisy, ustawy trzeba lat praktyki i obycia z tymi sprawami. Gdzie ci młodzi mieli zdobywać to doświadczenie? W Internecie?, w pubie przy piwku? Czy może od starszych radnych? Dlatego do przewietrzania proponuję klimatyzację a do Rady proponuję wybierać ludzi doświadczonych i poradnych życiowo z odpowiednim wykształceniem, bo inaczej będą w tej Radzie robić za maszynki do głosowania i łatwiej będzie nimi manipulować.

Pozostałe