Samorządowy Program Informacyjny – wrzesień 2018.

  • 5.10.2018, 15:55 (aktualizacja 05.10.2018 17:06)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny – wrzesień 2018. Telewizja Świnoujście
Miniony miesiąc wrzesień br. na wyspach bogaty był w różnego rodzaju przedsięwzięcia, realizację wcześniej rozpisanych planów, decyzji i konkretnych działań władz miasta i samorządu.

Wrzesień jest miesiącem, w którym letnie działania wakacyjne zamieniane zostają w codzienną prozę życia wyspiarzy. O tych właśnie planach, licznych przedsięwzięciach już zrealizowa

loadingŁaduję odtwarzacz...
nych, rozpoczętych jak i przygotowywanych na najbliższe miesiące i lata w Samorządowym Programie Informacyjnym mówił prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz.

 

 

 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marian
Marian 14.10.2018, 17:38
Wnikliwie wysłuchałem kolejnego programu samorządowego, dzięki któremu już od kilkunastu miesięcy wiem co się dzieje w moim mieście, za co dziękuję Panu Prezydentowi i Telewizji. Praca którą wykonuję, zmusza mnie to przemieszczania się po kraju, stąd nie zawsze mam bezpośrednią możliwość śledzenia tego co dzieje się w Świnoujściu. Zelektryzowała mnie sprawa hasełka (chyba bez głębszego przemyślenia ze strony lansującego je w wyborach kandydatów SLD) W białostockim i olsztyńskim lansowali podobne hasła ludzie z pod znaku ONR - Polska dla Polaków! Teraz mamy w okrojonej terytorialnie wersji - Świnoujście dla Mieszkańców ! A do tej pory Świnoujście było dla kogo??? Liderce SLD marzy się faktycznie powrót do czasów tow. Wiesława i wprowadzenia przepustek do miasta wyłącznie dla tubylców!?
Ech, się porobiło! Czy nikt tego nie zauważył, że jest to hasło szkodliwe dla wielu mieszkańców którzy w pocie czoła harują w branży turystycznej, którą tak rozwijać chce kandydatka SLD na prezydencki fotel? Populizm i jeszcze raz populizm przemawia przez partyjną funkcjonariuszkę SLD!
Marcel z rodziną - Świętochłowice
Marcel z rodziną - Świętochłowice 6.10.2018, 21:17
Wierzę, że jest pan w stanie wykrzesać z siebie energię do działań na kolejne 5 lat na stanowisku Prezydenta miasta. Panie Prezydencie od kilku lat podziwiam pańskie działania nad pozytywnymi zmianami jakie odkrywam przyjeżdżając do Świnoujścia od 10 lat. Ja też zakochałem się w tym mieście i zamierzam za rok dopisać się do grona stałych mieszkańców. Życzę powodzenia w wyborach!
Irena
Irena 6.10.2018, 18:12
Mam takie marzenie,ze p.prezydent ...w nowej broszurze zamiesci tez informacje o szpitalu miejskim...jego naprawie i wielojakosci uslug......glos wyborcy jest bardzo zauwazalny a odzew zaden....Mimo wszystko,zycze dalszych sukcesow...
Mirosław J.
Mirosław J. 5.10.2018, 21:09
Dziś z pocztą otrzymałem broszurę o podsumowaniu kadencji samorządu 2014-2018, jest tego sporo i mimo, że jestem mieszkańcem od ponad 47 lat, to byłem zaskoczony ilością inwestycji w różnych dziedzinach. Doskonały pomysł z wydaniem tego podsumowania, bo pamięć mamy ulotną, lub wybiórczą. Pozdrawiam serdecznie i życzę Panu Żmurkiewiczowi powodzenia w dalszym kierowaniu miastem.
wyborca
wyborca 5.10.2018, 20:30
Teraz wiadomo jest i będzie tylko jeden gospodarz .POWODZENIA
tele-widz
tele-widz 5.10.2018, 19:42
Trudno nie zgodzić się z panem Prezydentem z tematami jakie podsumował na plus, bo tak właśnie było, bo to się po prostu dzieje.

Pozostałe