Wyborcze Rozmowy na czasie

  • 15.10.2018, 13:34 (aktualizacja 15.10.2018 19:37)
  • Leszek Wątkowski
Wyborcze Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście
To już ostatnie dni, gdzie prowadzona jest przez komitety wyborcze i poszczególnych ich reprezentantów wielka batalia o miejsca w przyszłej Radzie Miasta Świnoujście.

Czy na kilkadziesiąt godzin prowadzona jest jeszcze kampania wyborcza? Czy wystarczyło ulotek, plakatów i banerów? Co jeszcze należy zrobić by być zauważonym w walce o mandat radnego? M.in. na te pytania i wiele innych odpowiadali zaproszeni do programu kandydaci na radnych: Robert Gawroński z KKW SLD Lewica Razem, Jacek Jurkiewicz z KW PiS i Sławomir Nowicki z KW Grupa Morska-Cała Naprzód. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszko
Mieszko 15.10.2018, 22:48
Taka wspaniała, lepsza zmiana i do tego przy władzy, nie potrafiła się zmobilizować i wystawić kandydata PiS na fotel prezydenta miasta? Wiadomo będąc w spółkach SP ma sie więcej w portfelu jak prezydent.
ryś z piwnicy
ryś z piwnicy 16.10.2018, 13:52
Fatalny PIS! Niech ktoś się przyjrzy jeszcze co kandydaci z tej partii robią w domu- płotki głoszą, że niektórzy z nich nie stronią od przemocy domowej. I alkoholu! Oby to były tylko plotki, bo jesli nie....
Melania
Melania 16.10.2018, 15:09
Strach sie bać, bo piwniczny ryś w następnym poście opisze co i z kim PiSowcy robią wieczorem w swoich łóżkach!
Alicja
Alicja 15.10.2018, 20:22
Jak miło.... radnych w okresie wyborczym można do rany przyłożyć :)
Observer
Observer 15.10.2018, 20:01
Muszę przyznać, że p. Gawroński jest gościu na poziomie, otwarcie podejmuje tematy i nie sposób się nie zgodzić z jego filozofią myślenia. Szkoda tylko, że p. Gawroński dał się wmanewrować w partyjne rozgrywki przyjmując propozycję kandydowania do sejmiku. W ten sposób partyjna koleżanka, pozbywa się p. Gawrońskiego na najbliższe 5 lat z uczestnictwa w pracach jakiegokolwiek samorządu!
ryś z piwnicy
ryś z piwnicy 16.10.2018, 13:51
Słaby i do tego aparatczyk, który całe swoje życie jedzie na układzie partyjnym. Każdą pracę jaką ma przecież zawdzięcza nie kwalifikacjom , a partyjnej przynależności. Bez charakteru. ODRADZAM! i bardzo liczę, że po wyborach Pan będzie miła możliwość pokazania swojej wartości w nowym miejscu pracy - może na własnej działalności??? - specjalista od wody z pana chyba jednak nie jest i zajmuje pan miejsce komuś kto może coś dobrego zrobić dla ZWIK.
Melania
Melania 16.10.2018, 15:13
Bez przesady, przecież jak oznaczona jest woda ciepła i zimna się zna! W którą stronę odkręca się kran też pewno wie!
karol
karol 15.10.2018, 21:51
miałem możliwość słuchania bełkotu Agatowskiej o naszym mieście w radio Szczecin, prawdziwy przejaw krasomówstwa nowomowy partyjnej!!!
Eliot
Eliot 16.10.2018, 08:01
Kandydatka A. w radiu powiedziała, że ma propozycję dla mieszkańców i chciałaby ją zaprezentować. Dlatego proponuję, żeby z megafonem stanęła na pl. Wolności i ją paszczowo wyartykułowała. Ja o żadnej propozycji SLD do tej pory nie słyszałem. Wszędzie gdzie pokazała się kandydatka, rozsiewała tylko negację tego co zrobił do tej pory Żmurek z ekipą

Pozostałe