Rozmowy na czasie

  • 29.10.2018, 12:08 (aktualizacja 29.10.2018 16:02)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście
Już trzecią kadencję działa w Świnoujściu 13 osobowa Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego.

Rada powołana została zarządzeniem prezydenta miasta Świnoujście, tworzy ją siedmiu przedstawicieli organizacji pozarządowych, trzech przedstawicieli Rady Miasta Świnoujście i trzech przedstawicieli Urzędu Miasta. Jakie zadania ma spełniać Rada? Czym się zajmuje? Kto może działać w Radzie? Kim są członkowie Rady? Między innymi na te pytania odpowiedzieli zaproszeni do programu Rozmowy na czasie goście: Anna Szablewska, Jacek Jurkiewicz i Jan Borowski. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Observer
Observer 29.10.2018, 18:00
Tyle startujących komitetów wyborczych było i żaden nie miał w programie zapisanejutworzenia siedziby dla organizacji pozarządowych na terenie miasta a przecież tyle organizacji i stowarzyszeń (chyba?) działa w Świnoujściu bez własnego kąta!

Pozostałe