Samorządowy Program Informacyjny - październik 2018.

  • 5.11.2018, 14:20 (aktualizacja 05.11.2018 15:51)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny - październik 2018. Telewizja Świnoujście
Gościem w Samorządowym Programie Informacyjnym był prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz.

Prezydent miasta dokonał podsumowania zakończonej 21 października br. kampanii wyborczej. Powiedział o założeniach i zaawansowaniu prac nad nowym budżetem miasta na rok 2019. Zapytaliśmy m.in. prezydenta o realizację postanowień zawartych w programie kampanii wyborczej Komitetu Wyborczego Janusza Żmurkiewicza oraz o ogłoszenie konkursów na stanowiska w Miejskim Domu Kultury, rzecznika prasowego prezydenta i inne. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
aneta
aneta 7.11.2018, 08:49
a teraz czas na nie dotrzymywanie zobowiązań przedwyborczych, "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?"
Karol
Karol 5.11.2018, 21:13
Czy karty koalicyjne zostały już rozdane? W odstawkę może pan śmiało spuścić czerwonych i peło by rządzić spokojnie
Miron
Miron 5.11.2018, 20:03
Szklaneczki w tv napełnione zostały whisky Yamazaki, to i od razu lepiej się gada:) Może prezydent zdecyduje, żeby wybrać tylko najważniejsze inwestycje w mieście, które firmy są w stanie wykonać, bo po kiego planować nowe inwestycje, skoro od wielu lat nie można uporać sie z inwestycjami które oczekują latami na zrealizowanie a ogłaszane przetargi nie są rozstrzygane. Planować można dużo, ale co z tego i kiedy powstanie?
rachmistrz
rachmistrz 5.11.2018, 19:34
Przewiduję, że budżet na 2019 rok będzie jeszcze większy o kilkanaście milionów, milionów które zostały zaplanowane na ten rok na inwestycje a nie zostały na nie wykorzystane z różnych powodów. Przecież te miliony z kasy miasta nie wyparują!?

Pozostałe