Rozmowy na czasie

  • 12.11.2018, 11:33 (aktualizacja 12.11.2018 16:20)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście
Do udziału w programie Rozmowy na czasie zaproszeni przyjęli radni kończącej się VII kadencji Rady Miasta, wybrani w wyborach samorządowych ponownie radnymi VIII kadencji na lata 2018/2023.

Z radnymi; Wiesławem Górecznym (PO), Markiem Niewiarowskim (bezpartyjny) i radnym Jarosławem Włodarczykiem (SLD) rozmawialiśmy na wiele tematów związanych z pełnieniem mandatu radnego w nowej kadencji. Nie zabrakło pytań m.in. o motywację i ponowny start do Rady Miasta, przyznane diety za sesje, które się nie odbyły (25 października i 11 listopada) oraz o wariant gdyby nie zostali ponownie wybrani. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pronobis
Pronobis 15.11.2018, 12:07

Osobiście Pana Górecznego nie znam , ale faceta obserwuje , jest taki jaki jest - proponuję posadzić 4 litery przed tv( tu taka uwaga i prośba do TV Świnoujście , o również transmisję z sesji rady w tv ) albo Internet i posłuchać ....
co kto i jak , może zmieni Wam się perspektywa w temacie.
Góreczny ciśnie wiele tematów o których chłop nawet nie mówi w programie , jak masz małe dziecko albo kogoś starszego w rodzinie 65+ to pomyśl i zainteresuj się jak to się dzieje ,że takie programy powstają i są wdrażane .( BON Seniora czy teraz zaproponowany jeszcze w poprzedniej kadencji BON Juniora )
Podobnie Pan Marek Niewiarowski - szkoda ,że chłop nie był w moim okręgu -głosowałbym w ciemno . Może jak faceta nie obserwujesz to nie wiesz ile dobrej roboty gość robi dla młodych ludzi.
Włodarczyk nie wiem po co siedzi w sld i trzyma się J.A.
Zostań radnym jeden z drugim i działaj za free, czas zrozumieć to że radnym jest się NON STOP a nie tylko na sesji i podczas dyżurów ...

dd
dd 14.11.2018, 07:32
Czy to prawda, że grupa morska połączy się z komitetem pana Janusza w jeden klub?
wiedzący
wiedzący 14.11.2018, 08:22
Prawda. Grupa Morska i Januszowy komitet po połączeniu się będą tworzyć KLUBOKAWIARNIĘ POLITYCZNĄ w radzie miejskiej. Dołączyć ma też trzech pisiorów, pod warunkiem, że Janusz zapewni im dwa intratne stanowiska w urzędzie.
Przewałka
Przewałka 13.11.2018, 08:11
I wyszło szydło z worka. Już to widzę jak SLD z Włodarczykiem na czele oddaje kasę za sesje których nie było! Ktoś po cichu podjął decyzję, że radnym się należy i ktoś tę decyzję podpisał.
mieszkaniec
mieszkaniec 12.11.2018, 23:18
jak nie jestem obecny w pracy to szef mi nie płaci, że jestem w domu. radnych obowiązują inne zasady wynagrodzenia? wystarczy, że został radnym, to kasa mu sie należy?
Robin
Robin 12.11.2018, 21:08
Masakra i takich wybrano ten goreczny to odlot
Dariusz
Dariusz 12.11.2018, 20:44
Dyrdymały opowiada radny Włodarczyk z SLD dotyczące wypłat za sesje radnych które się nie odbyły, traktując to jak skromną nagrodę pieniężną. W swojej partyjnej gazecie wydanej tuż przed wyborami SLD wylicza ile to kasy z miasta zarobiły media i skoro są tak skrupulatni w tych wyliczeniach, powinni zająć stanowisko co do kasy otrzymanej za sesje których nie było.
Piero
Piero 12.11.2018, 18:27
Panie Góreczny już mamy takich co im się należy, tyle, że w rządzie PiS. Poznałem pańską prawdziwą intencję startu do rady miejskiej. Cóż, wszędzie tylko kasa się liczy! Te dyrdymały, że radnym się jest cały czas, i dlatego wam się coś tam, coś tam się należy, to niech pan dzieciom sprzedaje. Żałosne! Tak samo żałosne jest tłumaczenie pana Włodarczyka, że nawet nie wie ile wpada mu na konto za sesje, tak tłumaczy się dziecko złapane na wyjadaniu dżemu ze słoika a nie radny!
Dobromir
Dobromir 12.11.2018, 17:55
CIEKAWYCH RZECZY SIĘ DOWIADUJEMY O RADNYCH, NIC TYLKO POGRATULOWAĆ! POTRAFIĄ O SIEBIE ZADBAĆ, OJ POTRAFIĄ!

Pozostałe