Rozmowy na czasie

  • 26.11.2018, 14:58 (aktualizacja 26.11.2018 17:06)
  • Tomasz Sawicki
Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście
Czy opadły już emocje związane z udziałem w kampanii wyborczej do samorządu? Jak nowi radni odebrali informację o wyborze? Jakie wrażenia mają po pierwszej inauguracyjnej sesji Rady Miasta Świnoujście? W jakich komisjach Rady chcieli by pracować?

To tylko niektóre pytania jakie zadaliśmy zaproszonym do programu radnym. Zaproszenie przyjęli; radna Dorota Mikulska - GM, radna Agnieszka Kaczmarek - SLD i radny Leszek Waga KO.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Tomasz Sawicki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
robert
robert 26.11.2018, 19:18
nowi radni dadzą radę, mam tylko nadzieję, że nie zacznie się podział w radzie miejskiej i radni nie zaczną wewnętrznego politycznego rywalizowania między sobą, tylko zajmą się działaniami niezbędnymi dla rozwoju miasta i to w każdych dziedzinach wspierając prezydenta miasta. życzę powodzenia.

Pozostałe