Rozmowy na czasie

  • 3.12.2018, 14:28 (aktualizacja 03.12.2018 16:28)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście
Nadal trwają gorące dni przed radnymi VIII kadencji. Wydawałoby się, że sprawy organizacyjne w samej Radzie Miasta zostały już poukładane i zamknięte, ale to się tak tylko wydaje...

Niedawno wybrano składy pięciu stałych komisji Rady Miasta, powołana została też nowa Komisja Skarg, Wniosków i Petycji RM i Komisja Rewizyjna. Kiedy nasi goście dyskutowali nad dalszymi planami i działaniami Rady Miasta, otrzymaliśmy informację o rezygnacji z funkcji szefa Komisji Rewizyjnej radnego Stanisława Bartkowiaka z SLD. Dlaczego, kilka godzin po wyborze radny zrezygnował, możemy się tego tylko domyślać.Następna sesja RM zaplanowana została na poniedziałek, 17 grudnia br. radni mieli zająć się na niej budżetem miasta na 2019 rok.  Goście programu Rozmowy na czasie, radni Jacek Jurkiewicz - wiceprzewodniczący RM (PiS) i Sławomir Nowicki - przewodniczący Komisji Gospodarki i Budżetu RM (GM.CN) refleksyjnie podeszli do pierwszych dni działalności Rady Miasta Świnoujście. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sparingpartner z maty
sparingpartner z maty 5.12.2018, 01:26
Bardzo dobrze Panie Jurkiewicz, jedynie Pan może odnowić oblicze tych zgniłych struktur. Zawsze w Pana wierzyłem.
zaniepokojony wyborca
zaniepokojony wyborca 4.12.2018, 10:38
jeden bełkot panie Jurkiewicz, tym tłumaczeniem tylko się pogrążyłeś
Aga
Aga 3.12.2018, 19:28
Wchodzimy w klimat zimowy i klimat polityczny, który jest lepszy do zaakceptowania?
Martin
Martin 3.12.2018, 19:07
Rozczarowany jestem postawą radnego Bartkowiaka, że tak się dał omotać Agatowskiej. To już drugi radny po Teteryczu, któremu "zaimponowała" jej piękna gadka i wyrafinowane działania prowadzące do niczego dobrego.

Pozostałe