Temat Tygodnia - środa, 5 grudnia br.

  • 05.12.2018, 14:28 (aktualizacja 07.12.2018, 20:09)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia - środa, 5 grudnia br. Telewizja Świnoujście
Dziś w programie spotkanie z jedną z najbogatszych mieszkanek Świnoujścia, która jak twierdzi, że zdarzają się dni w których obraca milionami złotych.

Niestety nie są to pieniądze prywatne a należą do gminy. Gościem programu Temat Tygodnia była Iwona Górecka-Sęczek skarbnik Miasta.  Skarbnik Miasta m.in. zajmuje się prowadzeniem gospodarki finansowej,  wykonuje dyspozycje środkami pieniężnymi, zapewnia pod względem finansowym prawidłowość umów zawieranych przez Miasto oraz zasad rozliczeń pieniężnych i dba również o terminowe ściągania należności. Skarbnik współuczestniczy w przygotowaniu rocznego budżetu Miasta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Adek
Adek 05.12.2018, 23:35
Też bym chciał mieć rocznie te drobne 400 milionów, tyle, że do własnej dyspozycji:) Pozdrowienia dla Pani Skarbnik
Halina
Halina 05.12.2018, 19:57
Sympatyczną mamy p. skarbnik:) Cóż, jak tak rozumieć bogactwo, to faktycznie tylko pozazdrościć. Pani skarbnik " bogata" jest bogactwem mieszkańców.

Pozostałe