Temperatura powietrza +6, wody +4, organizacja +5

  • 10.12.2018, 12:54 (aktualizacja 10.12.2018, 16:19)
  • Leszek Wątkowski
Temperatura powietrza +6, wody +4, organizacja +5 Telewizja Świnoujście
Na sobotę, 8 grudnia br. ponad sześciuset uczestników z Polski, uwielbiających zimne kąpiele w Bałtyku wzięło udział w imprezie pod hasłem "Inwazja Morsujących Mikołajów"

Impreza odbywała się po raz piąty na najpiękniejszej świnoujskiej plaży.  Akces w inwazji zgłosiło ponad 40 Klubów Morsa m.in. z Wrocławia, Stargardu, Lubania, Legnicy, Piły, Drawska Pomorskiego, Warszawy, Wolsztyna, Gorzowa Wielkopolskiego, Wodzisławia Śląskiego, Koszalina, Leszna, Czaplinka, Kołobrzegu, Międzyzdrojów i  Świnoujścia. Przy Centrum Koordynacyjnym WOPR,  uczestników Inwazji przywitała sekretarz miasta Iwona Szkopińska i dyrektor OSiR "Wyspiarz" Anna Kryszan.  Po wyborach i nagrodzeniu Miss i Mistera Morsujących Mikołajów, nastąpiło przygotowanie do kąpieli w Bałtyku, które poprzedziła rozgrzewka fitness – dance prowadzona przez Grzegorza, Anię i Justynę. W południe nastąpiła Inwazyjna Kąpiel Morsujących Mikołajów bacznie obserwowana i dopingowana przez liczną, opatuloną w ciepłe ubiory,  grupę mieszkańców i kuracjuszy.  Po kąpieli wszystkich morsów organizatorzy zaprosili na blok imprez rozgrzewająco - integracyjno - rozrywkowych przy ognisku i gorących daniach. Dużo zdrowia życzymy Morsom i do zobaczenia za rok!   

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe