Rozmowy na czasie

  • 10.12.2018, 13:10 (aktualizacja 10.12.2018 16:22)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście
Nowa Rada Miasta VIII kadencji od początku wyborami stoi. Wydawałoby się, że wybory tzw. prezydium Rady Miasta, przewodniczących stałych komisji, ich wiceprzewodniczących i Komisji Rewizyjnej, to kwestia jednej, góra dwóch sesji.

Okazuje się, że w wydaniu obecnej Rady Miasta nie jest to takie proste i szybkie do ogarnięcia.  Zatem co? lub kto? stoi na przeszkodzie w zakończeniu wybieralnej niemocy  m.in. o tym rozmawialiśmy z zaproszonymi gośćmi: Agnieszką Stój prezesem Zarządu Powiatowego PiS, radnym Ryszardem Teteryczem z SLD i radnym Janem Borowskim z PO. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Telewidz
Telewidz 12.12.2018, 10:31
Bardziej obludnej postawy niz ta wypowiedz Borowskiego to nie widzialem. Sam jak wsciekly w poprzedniej kadencji atakowal przewodnicza Agatowska, biale roze jej wreczal, potem odwolywal tez jak wsciekly ze stanowiska i innych radnych z SLD. Teraz te swoje gornolotne puste frazesy puszcza w eter ale jest niewiarygodny i tyle.
Pronobis
Pronobis 14.12.2018, 11:55
Bardzo konkretna postawa radnego Borowskiego , trzeba przyznać ze chyba jako pierwszy poznał się na prawdziwych intencjach sld oraz na kimś co chciał podzielić mieszkańców .
Trzyma kciuki za Radnego Borowskiego aby miał nosa do tematu tzw
szerokiej koalicji przed wyborami 2019 i skutecznie to blokował ,obawiam się że możemy zobaczyć J.A z listy KO w wyborach do par lamentu krajowego . Będzie to prawdziwa tragedia dla KO w mieście i regionie.
Pana Teterycz jak zwykle ,poucza wszystkich i wszystko ,za 5 lat sld nie będzie istnieć w radzie miasta dzięki takim radnym .
Pozdrawiam
inny telewidz
inny telewidz 12.12.2018, 15:50
Pewnie p. Borowski nadepnął nie jeden raz czerwonym na piętę i stąd ten laurkowaty i pełen miłości bliźniego wpis!powyżej ? Panie radny Borowski tak trzymać!!!
Karmeliusz
Karmeliusz 11.12.2018, 14:55
Ad vocem, jak pani z pisu już tak łaciną rzuca to prosimy jakieś bardziej wyrafinowane zwroty a nie pucowanie się na łacinę. Śmiech na sali.
Tit
Tit 10.12.2018, 21:37
Pan radny Borowski super wyważony i pięknie wypunktował PiS i SLD
Arek
Arek 10.12.2018, 21:08
Pani Agnieszko litości, proszę się nie kompromitować, rozumiem że chce się się pani pozbyć Jurkiewicza od dawien dawna, ale mówiąc o jakimś kole to coś się pani pokiełbasiło.
myszowaty
myszowaty 10.12.2018, 20:03
Zastanawia w co gra PIS? Bo SLD w tej grze już się pogubiło na etapie kampanii wyborczej "organizując" Świnoujście wyłącznie dla mieszkańców. Teraz następuje ciąg dalszy ich degrengolady :(
patryk
patryk 10.12.2018, 19:51
trzeźwo myślącym i zaangażowanym w działania samorządu jest p. radny jan borowski. i ma racje, że tym zasiedziałym w radzie dziadkom jak bartkowiak trzeba dać już odpocząć!
Observer
Observer 10.12.2018, 18:53
Przedstawiciele koalicji SLD-PiS gubią się w zeznaniach dotyczących wyborów na wiceprzewodniczących w radzie miejskiej. Dziwię się w tym wszystkim postawie radnego (niby doświadczonego samorządowca) Bartkowiaka z SLD.
Marco
Marco 10.12.2018, 19:42
SLD + PiS to jest k o t e r i a w tej radzie a nie koalicja!
mieszkaniec
mieszkaniec 10.12.2018, 17:55
Brawo Panie radny Jurkiewicz, zawsze był Pan niezłomny, obserwuję Pana od wielu lat i cenię za odwagę, wielokrotnie jako radny i człowiek dał Pan temu wyraz.

Pozostałe